Аратта - На головну

22 травня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


CeBIT 2011 робить ставку на “хмарні” технології

Технології 6839 переглядів

Опубліковано - 3.03.2011 15:09 | Всі новини | Версія для друку

CeBIT 2011 робить ставку на “хмарні” технології
CeBIT 2011 робить ставку на “хмарні” технології
У Ганновері в понеділок, 28 лютого, відкрилася міжнародна виставка інформаційних технологій CeBIT 2011. Основною темою CeBIT стануть так звані «хмарні обчислення», що дозволяють зберігати дані не на жорсткому диску комп’ютера, а на інтернет-ресурсі.

У цьому році країною-партнером CeBIT стала Туреччина. На відкритті виставки виступили канцлер ФРН Ангела Меркель (Angela Merkel) і прем'єр-міністр Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган. Меркель назвала розвиток інформаційних технологій "неймовірно динамічним". Відзначивши все зростаюче значення інтернет-індустрії, канцлер ФРН згадала роль соціальних мереж в подіях, що відбуваються останнім часом у країнах Північної Африки.

У цьому році у виставці беруть участь 4200 фірм з 70 країн. Основною темою CeBIT 2011 стануть так звані "хмарні обчислення" (cloud computing), що дозволяють зберігати дані не на жорсткому диску комп'ютера, а на інтернет-ресурсі, що відкриває доступ до них з будь-якого комп'ютера в будь-який час. Останнім розробкам у цій галузі присвячений окремий павільйон виставки - "Cloud Computing World".

За прогнозами експертів, тільки в 2011 році оборот торгівлі "хмарними технологіями" збільшиться на 55 відсотків і становитиме 3,5 млрд євро. А загальний оборот торгівлі інформаційними технологіями, телекомунікаційною і побутовою технікою в нинішньому році зросте майже на два відсотки, досягнувши суми 148 млрд євро, вважають фахівці Федерального об'єднання інформаційних та комп'ютерних технологій (BITKOM).

"Розвиток комп'ютерної техніки йде небувалими темпами", - заявив голова організації Август-Вільгельм Шеер (August / Wilhelm Scheer).
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.