Аратта - На головну

23 травня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Міліція відрапортувала про розкриття “резонансного” злочину

Кримінал Регіон: Львівська область 7363 перегляди

Опубліковано - 5.03.2011 05:30 | Всі новини | Версія для друку

На Львівщині хлопець 3 роки продавав послуги підпільного кабельного ТБ
На Львівщині хлопець 3 роки продавав послуги підпільного кабельного ТБ
На Львівщині 28-річний чоловік організував у місті кабельне телебачення. Піратське ТБ працювало протягом трьох років і транслювало майже 40 каналів без документів та ліцензій. За цей час йому вдалося підключити до своєї мережі аж понад 350 абонентів.

Про це «proIT» повідомили у ВЗГ УМВС у Львівській області.

У невеликій кімнатці молодий чоловік організував підпільну студію. Звідти і відбувалася трансляція. Завдяки спеціальній апаратурі, спритник «ловив» сигнал і передавав його користувачам. Підпільне телебачення користувалося шаленою популярністю, адже коштувало воно вдвічі дешевше, ніж у легальних операторів. До того ж, підприємливий хлопець робив чималі знижки для пенсіонерів та малозабезпечених сімей. Абонентська плата в місяць становила 19 гривень. Але був у нього ще й "соціальний пакет" - деяким надавав знижку 50%. Незважаючи на таку ціну, молодий чоловік отримував чималі прибутки, до послуги підключилися понад трьох з половиною сотень абонентів.

У його приміщенні правоохоронці знайшли чимало договорів, квитанцій та абонентських карток. А ще - гроші, отримані від користувачів.

Зараз правоохоронці підраховують суму збитків від такої «піратської» діяльності.

Оперативникам чоловік пояснив - ліцензії не купив, тому що спочатку не вистачило грошей, а потім - «руки ніяк не доходили».

На даний момент вирішується питання про порушення кримінальної справи.

Від “Аратти”. Спробуємо допомогти львівським пінкертонам, які розкрили “злочин століття”. Щомісячні надходження від діяльності нелегальної студії, з урахуванням соціальних знижок, становила не більше 4000-6000 гривень. Якщо вирахувати затрати на підтримку мережі, то сума виходить ну просто смішна. Чи не варто було б нашим доблесним правоохоронцям звернути увагу на розміри корупції у власній системі, на митниці чи на законність цін у кабельних мережах легальних операторів, які знижки пенсіонерам та малозабезпеченим сім`ям не надають.

Правду кажуть: "Вкрадеш лантух - сядеш за грати, вкрадеш завод - сядеш в парламент"...
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Кримінал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Розум може підказати, чого слід уникати, і тільки серце промовляє, що слід робити”
Жозеф Жубер

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.