Аратта - На головну

8 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Бойко назвав причини подорожчання пального

Економіка 5086 переглядів

Опубліковано - 9.03.2011 18:07 | Всі новини | Версія для друку

Бойко назвав причини подорожчання пального
Бойко назвав причини подорожчання пального
Причинами подорожчання нафтопродуктів є зростання світових цін та недобросовісна торгівля деяких імпортерів.

Про це заявив після засідання Кабінету міністрів України міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко.

"На жаль, є негативні тенденції на ринку нафти і нафтопродуктів, і це відбивається в Українї, але в нас ще є претензії до кількох імпортерів, які використовують цю ситуацію", - сказав міністр.

Бойко зазначив, що такими імпортерами займається АМКУ. Також, за прогнозами міністра, найближчим часом ціни на пальне в Україні зростатимуть незначними темпами.

Нагадаємо, що востаннє про істотне зростання цін на бензин повідомлялося 9 березня - середня ціна на бензин марки А-92 становила 8,94 грн за літр, А-95 - в середньому коштував 9,33 грн за літр. Наприкінці січня експерти прогнозували подальше зростання цін.

Зараз в Україні спалахнув скандал навколо можливого рішення Кабміну про введення мит на імпорт нафтопродуктів у країну.

У грудні 2010 року Міненерго звернулося з листом до прем'єр-міністра Миколи Азарова з приводу необхідності проведення спеціального розслідування щодо імпорту нафтопродуктів в Україну і введення загороджувальних мит на імпорт нафтопродуктів.

Власники українських НПЗ вважають, що такі дії допоможуть утримати ціни, а іноземні компанії заявляють, що введення мита накрутить ціни.

4 січня Антимонопольний комітет порушив справу за фактом різкого підвищення цін на бензин марок А-95 і А-92 в кінці 2010 і на початку 2011 років з боку основних операторів ринку.

18 січня Міністерство енергетики та вугільної промисловості України домовилося з власниками НПЗ про стабілізацію роздрібних цін на нафтопродукти з 1 лютого 2011 року. А прем'єр-міністр Микола Азаров пояснив зростання цін на бензин низькими показниками виробництва нафтопродуктів.

Як повідомлялося, за даними Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, головними причинами зростання цін на автомобільне паливо з початку 2011 року стали підвищення ставок акцизного збору і зростання світових цін на нафту.

28 лютого повідомлялося, що, на думку деяких учасників ринку, об'єктивний рівень роздрібної ціни бензину А-95 становить близько 9,91 грн за літр, дизельного палива - 9,22 грн за літр.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Від Трипілля українці як солідаристи тяжіють до кооперативної співпраці, але у 1929 році більшовики перетворили на колгоспи та радгоспи численні сільськогосподарські товариства, машинові товариства, товариства спільного оброблення землі, тощо...”
Юрій Липа

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.