Аратта - На головну

10 січня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Плющ придумав, як легалізувати нардепів-багатокнопочників

Влада 3582 перегляди

Опубліковано - 16.03.2011 12:12 | Всі новини | Версія для друку

Плющ придумав, як легалізувати нардепів-багатокнопочників
Плющ придумав, як легалізувати нардепів-багатокнопочників
Якщо народний депутат не може бути на пленарному засіданні, то він повинен мати право делегувати свій голос.

Таку думку висловив народний депутат, член депутатської групи «Реформи заради майбутнього» Іван Плющ

«За пропорційною системою рішення щодо голосування приймається на фракціях. Це власне передбачалося попередньо Конституцією. Зараз же за нині діючою Конституцією така норма не передбачається, в якій фракції йому перебувати і як голосувати», - зазначив Плющ.

«Я б не хотів, щоб тут влаштовували системи голосування, які могли б дозволяти голосувати зі супутника і я хотів би, щоб депутати під час пленарних засідань були на робочому місці і голосували так, як вважають за потрібне. Якщо ж він не може, він має право делегувати свій голос або в письмовій, а тому в іншій формі», - додав він.

Також, Плющ нагадав, що згідно до Конституції народний депутат має право розподіляти свій робочий час і вибирати одну з форм діяльності.

«Практика показує, що під час пленарних засідань зазвичай депутат повинен бути в залі і брати участь, але це не виняткова практика, тому що, якщо необхідно, то депутат повідомляє через секретаріат Голови ВР, що він відбуває у відрядження або виконує свої інші обов´язки, пов´язані з депутатською діяльністю», - підкреслив парламентарій.

Як повідомлялося раніше, голова Верховної Ради Володимир Литвин допускає, що 17 березня парламент розгляне проект постанови про впровадження модернізованої системи «Рада-3» .

Дана система передбачає, що голосування депутат починає з натиснення сенсорної клавіші, утримуючи яку, він повинен натиснути кнопку «За», «Проти», або «Утримався».

Передбачається, що якщо протягом 11 відведених для голосування секунд парламентарій відпустить одну з кнопок, його голос не зарахується.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія вчить лише тому, що вона ніколи нічому не навчила народи”
Георг Гегель

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.