Аратта - На головну

23 грудня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Японії загрожує атомна катастрофа. На АЕС “Фукусіма-1” почалося часткове розплавлення ядра реакторів

Надзвичайна подія 9552 перегляди

Опубліковано - 16.03.2011 15:25 | Всі новини | Версія для друку

Японії загрожує атомна катастрофа. На АЕС “Фукусіма-1” почалося часткове розплавлення ядра реакторів
Японії загрожує атомна катастрофа. На АЕС “Фукусіма-1” почалося часткове розплавлення ядра реакторів
На першому і третьому енергоблоках "Фукусіма-1" почалося часткове розплавлення ядра реактора при непрацюючій системі охолодження.

Це випливає з проведеного експертами Єврокомісії аналізу ситуації з офіційних джерел у Японії та МАГАТЕ, а також повідомлень ЗМІ. Про це повідомила представник єврокомісара з енергетики Марліна Хольцнер.

"Виходячи з аналізу ситуації ... ми можемо судити про часткове розплавлення ядра реактора на першому і третьому енергоблоках АЕС "Фукусіма-1" при непрацюючих системах охолодження. Виникнення диму над четвертим енергоблоком викликає окрему стурбованість, оскільки його джерело невідоме", - заявила вона.

Раніше європейський лідер в атомній сфері - Франція привласнила аварії на "Фукусіма-1" шосту ступінь тяжкості за шкалою МАГАТЕ.

За останню - сьому ступінь з цієї лінійки прийнята аварія в Чорнобилі в 1986 році. Фактично ЄС вважає, що ситуація на японській АЕС важче, ніж повідомляє влада Японії, яка спочатку наполягали на четвертому ступені тяжкості інциденту, що означає "аварію без серйозного збитку для навколишнього середовища".

Вчора в Європарламенті єврокомісар з енергетики Гюнтер Еттінгер назвав те, що відбувається на АЕС "Фукусіма-1" "апокаліпсисом" і висловив сумнів, що ситуація контролюється енергетичною компанією і місцевою владою.

Як повідомлялося раніше, в Японії продовжується боротьба з аваріями на енергоблоках АЕС "Фукусіма-1", однак повідомлення із зони станції, як і раніше далекі від втішних.

Ступінь радіаційної небезпеки в районі станції дуже висока. Окрім іншого, роботам на аварійній АЕС перешкоджають погані метеоумови.

Як заявив міністр оборони Японії Тосімі Кітадзава, "поблизу четвертого реактора відзначаються сильні пориви вітру, і ми не можемо дозволити застосування гелікоптерів для охолодження енергоблоків".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Надзвичайна подія»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Знання певних принципів легко компенсує незнання деяких фактів ”
К. Гельвецій

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.