Аратта - На головну

7 липня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Братня дружба. Кремль знову вдається до політичного шантажу України

Імперія «Совок» 5925 переглядів

Опубліковано - 17.03.2011 13:49 | Всі новини | Версія для друку

Братня дружба. Кремль знову вдається до політичного шантажу України
Братня дружба. Кремль знову вдається до політичного шантажу України
Владімір Путін застеріг про можливість “розбудови кордону” проти українських товарів, якщо Україна створить зону вільної торгівлі з ЄС. Економісти вважають це політичною заявою, що суперечить законам економіки.

У разі значних поступок України під час створення зони вільної торгівлі з Євросоюзом Києву не варто сподіватися на збільшення експорту своїх товарів до Росії та союзних з нею країн, заявив Путін під час засідання Міждержавної ради ЄВРАЗЕС.

Він пообіцяв "почати вибудовувати кордон" аби протистояти товарам, які Україна не зможе експортувати до Європи. Російський прем'єр додав, що інтеграція України в структури Єдиного економічного простору (ЄЕП) та у Митний союз пострадянських держав, на його думку, "були би більш повноцінними ".

Нервова реакція Москви?

Однак, як сказав Deutsche Welle директор Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Ігор Бураковський, в заяві Путіна дуже багато політики і дуже мало економіки. І що нервова реакція Мокви спостерігалася завжди, коли Київ розширював економічні зв'язки з третіми країнами. Зокрема, заяви подібної тональності звучали від московських можновладців і перед вступом України до Світової організації торгівлі.

Економіст нагадав, що вільна торгівля стала "мінімально можливим інструментом захисту своїх економічних інтересів" і що його використовують практично всі країни світу. "Україні слід шукати виходу на більш активні, більш розвинуті ринки. Якщо порівняти ВВП в Євросоюзі та Росії, то зрозуміло, що там, де він вищий, є потенційно більший попит на різного роду товари", сказав Бураковський. Він підкреслив, що такий перебіг не означає відмови від зони вільної торгівлі з Росією.

Дискримінаційна заява

За словами економіста, багато країн світу мають по кілька зон вільної торгівлі з різними державами. Ставити ж питання про торгівлю лише з однією стороною, на думку науковця, означає суперечити економічним законам, згідно з якими відбувається рух товарів по цілому світі.

Тим часом, на демарш Путіна відреагувала Українська аграрна конфедерація. Вона назвала дискримінаційним можливе обмеження Росією імпорту українських товарів на її територію в разі створення зони вільної торгівлі України з Європейським Союзом.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо знаєш себе і супротивника, то завжди виграватимеш. Якщо знаєш себе, але не знаєш супротивника - один раз переможеш, всі інші - програєш. Якщо не знаєш ні себе, ні його - завжди програватимеш”
Цзу Дзинь

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.