Аратта - На головну

23 грудня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Єврокомісія готова судитися з Facebook і Со

Світ навколо нас 4321 перегляд

Опубліковано - 18.03.2011 16:00 | Всі новини | Версія для друку

Єврокомісія готова судитися з Facebook і Со
Єврокомісія готова судитися з Facebook і Со
Віце-президент Європейської комісії Вів’єн Реддінґ погрожує позиватися до суду на соціальні мережі, такі як Facebook. Причиною називають їхню можливу невідповідність європейським стандартам захисту особистих даних.

У Єврокомісії уже протягом кількох останніх місяців занепокоєні з приводу того, що деякі соціальні мережі та інтернет-портали збирають та зберігають особисті дані про користувачів, зокрема про їхні звички (йдеться здебільшого про Facebook, Google та Yahoo).

Такі дані потім часто використовуються, зокрема, для того, щоб цілеспрямовано скеровувати людині рекламу саме тих продуктів чи послуг, якими вона цікавилася в інтернеті. При цьому існує брак інформації з приводу того, які саме дані збирають інтернет-портали та як вони їх використовують. Тому Вів'єн Реддінґ збирається оновити законодавчі акти стосовно захисту приватних даних, що були укладені ще 16 років тому, і з тих пір не зазнали істотних змін.

«Право на забуття»

Віце-президент Єврокомісії вважає, що люди мають право знати, яку саме інформацію про них зібрали соціальні мережі й портали в інетернеті, а також повинні отримати змогу ці дані видалити. Реддінґ називає це «правом на забуття».

Втім, проблемою є те, що більшість компаній, яким Реддінґ висунула ультиматум, розташовані не на території Євросоюзу, а у США. Саме тому, вважає віце-президент, органи ЄС, що опікуються захистом даних мають отримати більше повноважень. Будь-яка компанія, що здійснює операції у ЄС чи намагається запропонувати послуги та товари європейському споживачеві, має відповідати стандартам Європейського Союзу, наголошують у Єврокомісії.

Запропонувати конкретні зміни до законодавчих актів щодо захисту приватних даних Вів'єн Реддінґ планує у липні. Після цього нововведення мають бути затверджені урядами окремих держав-членів Євросоюзу та Європарламентом.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Немає більш вірної ознаки поганого устрою міст, ніж велика кількість в них юристів і лікарів ”
Платон

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.