Аратта - На головну

5 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У київському метро зловмисники намагалися влаштувати аварію. Вагон дивом не зійшов з рейок

Надзвичайна подія Регіон: м.Київ 11133 перегляди

Опубліковано - 3.11.2006 16:06 | Всі новини | Версія для друку

У київському метро зловмисники намагалися влаштувати аварію. Вагон дивом не зійшов з рейок
У київському метро зловмисники намагалися влаштувати аварію. Вагон дивом не зійшов з рейок
Охорона Київського метрополітену не виключає, що створення аварійної ситуації між станціями “Гідропарк” і “Лівобережна” Святошинсько-Броварскої лінії 1 листопада, є навмисним замахом на життя і здоров`я людей.

Про це пише "Газета по-киевски".

Так, за словами головного ревізора КП "Київський метрополітен" Валерії Мелещенко, зловмисники перелізли через огорожу, яка захищає відкриту лінію метро, незважаючи на колючий дріт.

"Кронштейни, на яких він кріпиться, погнулися до горизонтального стану. Можливо, хтось вирішив таким чином “пожартувати” у годину пік", - сказала вона.

За інформацією Мелещенко, спочатку на шляху між станціями "Гідропарк" і "Лівобережна" – у бік станції "Лісова" – був кинутий шматок залізної будівельної арматури завдовжки близько 4 м і діаметром майже 16 мм.

У цей час у бік станції "Лісова" від станції "Гідропарк" рухався поїзд, який цю арматуру збив. Сталося коротке замикання, знялася напруга з контактної рейки і зупинився рух поїздів на ділянці від станції "Дніпро" до станції "Лісова".

"Зловмисникам цього здалося замало. Окрім арматури, вони підкинули на рейки ще 4-5 обрізаних гілок діаметром із кулак. Якби наступний поїзд наїхав на них, то наслідки могли б бути набагато гіршими. Але поїзд залишився стояти на станції "Гідропарк", - повідомила Мелещенко.

Вона припускає, що арматуру і гілки, швидше за все, "жартівники" стягнули на одному з будівництв, розташованих поряд зі станцією "Лівобережна".

Проте, за словами Мелещенко, ніхто зловмисників не бачив, оскільки було вже досить темно. Справу розслідує міліція.

"Подібні випадки можна розцінювати як навмисний замах на життя і здоров`я людей. Адже міг зійти вагон із рейок", – заявляє головний ревізор.

За словами начальника Центру зв`язків з громадськістю київської міліції Володимира Поліщука, цього дня по телефону загрожували терактом у метро.

Близько 10-ї години ранку невідомий зателефонував на "02" і погрозив висадити заховану на станції метро "Хрещатик" бомбу, якщо йому не виплатять 20 тисяч доларів.

Спецслужби оглянули не лише станцію "Хрещатик", але й інші станції, але нічого вибухонебезпечного не виявили.

Як відомо, рух поїздів метро на Святошинсько-Броварській лінії припинився о 19.06 через пошкодження контактної рейки. Під час відновлювальних робіт рух був організований в реверсивному режимі по радіусу ст. "Дніпро" – ст. "Академмістечко".

Один поїзд працював між станціями "Арсенальна" і "Дніпро". О 20.10 рух по Святошинсько-Броварській лінії було відновлено повністю.

У метрополітені після цього випадку відразу ж пригадали давній проект – накрити всю лівобережну гілку дахом. Про це йшла мова ще при Омельченко. Фахівці говорили, що в результаті стане простіше експлуатувати метро – не буде перепадів температур, згубного впливу на потяги вітру й опадів. Звичайно, і безпечніше було б. До будівництва планувалося залучити інвесторів – натомість вони могли б відкрити торгівлю на нових площах. Проте з приходом нової команди в мерію про проект забули. Нагадали про нього знову, коли заммера із питань транспорту Іван Салій недавно інспектував будівництво другого виходу на станції «Дарниця». І ось в середу – ще одне нагадування. Треба сказати, дуже гучне.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Надзвичайна подія»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Від Трипілля українці як солідаристи тяжіють до кооперативної співпраці, але у 1929 році більшовики перетворили на колгоспи та радгоспи численні сільськогосподарські товариства, машинові товариства, товариства спільного оброблення землі, тощо...”
Юрій Липа

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.