Солдатів вермахта “годували” наркотиками? |
Саме під впливом цих таблеток на основі метамфетаміну німці громили Польщу, Нідерланди, Бельгію і Францію. За даними дослідження, проведеного Асоціацією німецьких лікарів, з 1939 по 1945 рік солдатам вермахту було видано близько 200 мільйонів таблеток первітіну.
Але на цьому нацисти не зупинилися. Вони також розробили стимулятор на основі первітіну і кокаїну для своїх бійців передової лінії фронту. Препарат під робочою назвою D-IX проходив випробування на в'язнях концтаборів.
Ув'язненим давали наркотик, вішали на спину 25-кілограмові рюкзаки і змушували проходити без відпочинку по 110 кілометрів, щоб перевірити, як таблетки вплинуть на людську витривалість.
"Ідея була в тому, щоб перетворити звичайних солдатів, моряків та льотчиків на роботів, наділених надлюдськими здібностями", - розповів німецький кримінолог Вольф Кемпер, автор книги про застосування наркотиків у Третьому рейху.
"Це було останньою зброєю Гітлера, щоб виграти війну, яку він вже давно програв", - вважає він.
Первітін допомагав солдатам витримувати навантаження, марш-кидки і воювати навіть у вкрай суворих умовах.
Відповідав за проект Отто Ранке, військовий лікар і директор Інституту загальної та оборонної фізіології при Академії військової медицини в Берліні. У керівництві Третього рейху не звертали уваги на "незначні" недоліки плану - багато солдатів "підсаджувалися" на таблетки і поступово перетворювалися з "суперменів" на ні на що не здатних наркоманів. І це при тому, що гітлерівська пропаганда твердила про важливість здорового способу життя й утримання від алкоголю і тютюну для збереження чистоти і сили арійської раси.
Від “Аратти”: звикання до наркотиків, тобто, наркоманія, має очевидну ознаку: якщо наркоман не вживатиме "зілля" - в нього починається "ломка", тобто, інтоксикація, яка може спричинити смерть хворого.
Наразі нам не вдалося знайти документальних джерел, які б підтверджували факти масової загибелі солдат і офіцерів вермахту і СС, що потрапили у полон, саме внаслідок такої інтоксикації.
Тим більше, якби такі випадки мали місце - то гарантовано були б "роздуті" до неймовірності радянською пропагандистською машиною.
Однак, саме німецьких окупантів-наркоманів немає а ні у мемуарах полководців Другої світової, а ні у літературних творах, а ні у відомих працях істориків.