Аратта - На головну

5 липня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Коли українці вільно їздитимуть у Європу? Тоді, коли українські діячі відвикнуть брехати

Світ навколо нас 4457 переглядів

Опубліковано - 7.04.2011 09:49 | Всі новини | Версія для друку

Коли українці вільно їздитимуть у Європу? Тоді, коли українські діячі відвикнуть брехати
Коли українці вільно їздитимуть у Європу? Тоді, коли українські діячі відвикнуть брехати
Довіра є найважливішим чинником, необхідним для відміни віз з боку Європейського Союзу для України.

Про заявив високопоставлений дипломат ЄС.

«Значно важливішою в цьому процесі за швидкість – є довіра. Щоб було зрозуміло, що ми говоримо правду; не обіцяємо того, чого не можемо виконати; не критикуємо один одного публічно, а вирішуємо складні питання за зачиненими дверима. І потрібна послідовність – аби при зміні уряду не мінялися позиції», - сказав співрозмовник агентства.

Відповідаючи на уточнююче питання про те, чи означає це, що Україна не має такої довіри з боку ЄС, дипломат сказав, що зараз обидві сторони перебувають «у фазі, коли все це будується».

Коментуючи заклик Верховної Ради України до Євросоюзу переглянути ставлення до візової політики і відмовитися від терміну «довгострокова перспектива» стосовно безвізового діалогу, дипломат сказав, що питання візової політики складається з двох частин: технічної й політичної.

Торкаючись технічної частини, він наголосив на необхідності створення умов захисту персональних даних, обміну інформацією, захисту документів, прикордонного контролю. При цьому співрозмовник агентства відзначив, що ці умови виставлялися всім країнам, які бажали добитися безвізового режиму з Євросоюзом.

Кажучи про політичну складову питання, дипломат заявив про необхідність дати чіткі сигнали про те, що відміна візового режиму не становитиме загроз «з огляду безпеки й міграції».

При цьому він нагадав досвід балканських країн, з деякими з яких у низки країн-членів ЄС виникли складнощі після відміни короткострокових віз через наплив нелегальних мігрантів.

Як повідомлялося раніше, Україна і Євросоюз почали безвізовий діалог 29 жовтня 2008 року.

22 листопада 2010 року ЄС надав Україні План дій з відміни віз, що передбачає законодавчі зміни, ратифікацію низки міжнародних документів і належну імплементацію цих рішень на практиці.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Чим обмеженішим є світогляд людини, чим менше вона знайома з історією, природою і філософією, тим щиріша її прихильність до своєї релігії ”
Людвіг Фейєрбах

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.