Аратта - На головну

3 квітня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


В Одесі витратили на червоні прапори вдвічі більше, ніж на допомогу ветеранам

Назад в СРСР Регіон: Одеська область 9416 переглядів

Опубліковано - 12.04.2011 13:56 | Всі новини | Версія для друку

Одеса законсервувалася в “совку”. Люди, як звичайно - на останньому місці
Одеса законсервувалася в “совку”. Люди, як звичайно - на останньому місці
Одеська міська організація Партії регіонів виготовила до Дня визволення Одеси (10 квітня) 1,5 тис червоних прапорів. Вартість виготовлення 1,5 тис червоних прапорів склала 55 тис грн. На честь Дня визволення Одеси міськрада надала одноразову допомогу 35 ветеранам-визволителям міста по 1 тис грн.

Щодо прапорів, то 900 з них передадуть міським структурам для вивішування 10 квітня і 9 травня. Ще 600 направлять до ветеранські організації міста, передає ТСН.

Зазначимо, ініціатором вирішення вивішувати червоні прапори в Одесі в дні, пов'язані з перемогою у Великій Вітчизняній війні, був керівник фракції Одеської міськради Геннадій Труханов.

Крім того, мер міста Олексій Костусєв неодноразово заявляв, що місто прикрасять святкові плакати з визвольною тематикою.

За кілька днів до 10 квітня соціальні плакати таки з'явилися, але замість солдатів радянської армії-визволительки на фото виявилися зображеними румунські окупанти.

Це фото було зроблено в 1941-го року. На ньому зображені румуни, які відпочивають на Приморському бульварі після успішної операції із захоплення чорноморського порту. Зображення неодноразово публікувалось в Інтернеті, а також друкувалось в книгах, присвячених окупації Одеси.

10 квітня 1944 року Червона армія визволила Одесу від німецько-румунських військ.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Назад в СРСР»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ж ви гризете та їсте один одного, то глядіть, щоб не знищили один одного!”
Біблія

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.