Аратта - На головну

23 грудня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Перед виборами Кремль традиційно заходився збирати “зємлі рускіє”

Світ навколо нас 4481 перегляд

Опубліковано - 18.04.2011 11:24 | Всі новини | Версія для друку

Перед виборами Кремль традиційно заходився збирати “зємлі рускіє”
Перед виборами Кремль традиційно заходився збирати “зємлі рускіє”
Наступним етапом у випадку вступу України до Митного союзу з Росією, Білорусією і Казахстаном буде Єдиний Економічний простір.

Про це заявив відповідальний секретар комісії союзу Сергій Глазьєв в інтерв'ю газеті Комерсант.

"У рамках ТС створюється загальний ринок товарів, що носить незавершений характер, оскільки в різних країн відрізняються антимонопольне регулювання, податкові системи. Наступним етапом стане Єдиний економічний простір", - заявив він.

Відповідаючи на уточнююче питання, що Україну запрошують саме до ЄЕП, а не в ТС, він сказав: "Україні не має сенсу зупинятися на етапі Митного союзу. Скасування експортних мит у нас досягається саме в рамках ЄЕП".

"Теоретично для України можна зробити виключення і скасувати мита вже на етапі ТС, але тільки ЄЕП вирішує ключові для України питання: зниження транспортних тарифів, доступ до енергоносіїв і, що особливо важливо для багатьох українців, – вирішення проблем ваших трудових мігрантів", - заявив Глазьєв.

Він також додав, що документи, ратифіковані Україною в 2004 році по ЕЭП, "не повною мірою відповідають тому, що країни мають сьогодні.

"Первісний пакет по ЄЕП сильно трансформувався, тому Україні, по суті, доведеться заново починати процес приєднання. Але хочу зазначити, що ТС – це достатньо зобов'язуюча форма інтеграції. Застереження на зразок "ми приєднуємося тільки в тій частині, що не суперечить української Конституції", так само як і інші обмеження, які Україна любила декларувати раніше, у даному випадку працювати не будуть", - заявив він.

Глазьєв також зазначив, що теоретично Україна може створити зону вільної торгівлі з Євросоюзом, а потім ініціює вступ у ТС, але ЄС цього не дозволить.

"Теоретично Київ і потім зможе до нас приєднатися, але фактично Євросоюз не дозволить цього зробити. Для нас це очевидно – ми ж бачимо, яке тиск йде з боку ЄС. Крім того, у цьому випадку нам буде потрібно провести уніфікацію торговельних режимів, так що ми запропонуємо ЄС поширити українську угоду про ЗВТ на всі 4 держави", - сказав він.

Глазьєв також зазначив, що Україна так і не пояснила, що мається на увазі під форматом "3+1".

"Ніяких пояснень по формату "3+1" не було. Більш того, я можу довести, що досягти прогресу поза Митним союзом буде неможливо. Потенціал зони вільної торгівлі для полегшення кооперації цілком вичерпаний. Єдиний варіант – повноцінна участь України в роботі ТС. Всі інші формули не мають під собою ґрунту, і ми проінформували Київ про це", - сказав він.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Такого безладу ніде немає. Треба, щоб сюди прийшли піночети й навели порядок. Бо в Україні жити соромно. Країна, де не діють закони. Це не демократія, а суцільна вакханалія. У нас безнадійно втрачений етично-моральний стрижень”
Іван Марчук

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.