Аратта - На головну

17 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Хабарництво – найпоширеніший службовий злочин українських чиновників!

Коаліція «С.Р.А.К.А» 7856 переглядів

Опубліковано - 7.11.2006 17:42 | Всі новини | Версія для друку

Хабарництво – найпоширеніший службовий злочин українських чиновників!
Хабарництво – найпоширеніший службовий злочин українських чиновників!
За минулі 10 місяців СБУ викрило більше дев’ятиста таких злочинів.

Проти хабарників порушили більше 150 карних справ. Проте, попри масштабну кампанію боротьби із корупцією, її рівень постійно зростає.

Працівники СБУ ловлять на гарячому не лише дрібних чиновників. За хабарництво упіймали 35 держслужбовців першої та третьої категорії, тобто таких, що займають високі посади. Загалом, до адміністративної відповідальності притягли більше 1000 таких посадових осіб.

Так, працівники управління СБУ у Харківській області затримали місцевого податківця. Капітан районної податкової міліції вимагав від приватного підприємця хабара – 10 тисяч доларів. У разі відмови погрожував порушити проти жінки кримінальну справу.

Тим часом у Києві працівники СБУ впіймали офіцера міліції. Правоохоронець також вимагав хабара за не порушення карної справи. У затриманого зі схованки у салоні авто вилучили речові докази. У пачці фігурували купюри із написом “хабар”.

Як правило, спецслужба позначає тільки окремі купюри. На них, коли хабарника упіймали на гарячому, просвічується спеціальний напис. Іноді, коли чиновник, якому дають хабара, відчуває щось підозріле, він отримані гроші може викинути у сміття.

Лише у цьому році СБУ викрило більше дев’ятиста саме таких випадків. Проти хабарників порушили 151 справу.

Ігор Дріжчаний, голова СБУ: “Показовим є те, що до відповідальності притягаються посадовці 1-3 категорії, що займають не низькі посади”.

Втім, фахівці зазначають, що попри активну кампанію боротьби із хабарництвом рівень корупції в країні щоразу зростає.

Від “Аратти”: цікаво, звідки ж не зростати корупції, якщо керівні кадри в державі добираються або за регіональною приналежністю, або за відданістю певній людині чи клану? Незалежно від кольору прапорів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Коаліція «С.Р.А.К.А»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Релігія це зітхання пригнобленої тварі, серце безсердечного світу, подібно до того як вона - дух бездушних порядків. Релігія є опіум народу ”
Карл Маркс

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.