Аратта - На головну

7 липня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Вчені висунули нову гіпотезу походження життя на Землі

У світі науки 6446 переглядів

Опубліковано - 3.05.2011 23:56 | Всі новини | Версія для друку

Вчені висунули нову гіпотезу походження життя на Землі
Вчені висунули нову гіпотезу походження життя на Землі
Вчені висунули нову гіпотезу походження життя на Землі. Вони припустили, що першорядну роль у зародженні життя відіграла молекула формальдегіду.

За версією науковців з Інституту Карнегі (США) формальдегід став одним з основних компонентів у формуванні астероїдів і комет, які й "принесли" на Землю органічний матеріал, необхідний для виникнення життя (вуглець, водень і кисень).

Формальдегід - це газоподібна безбарвна речовина. Під час його розчинення у воді та метиловому спирті виходить рідина під назвою формалін, яка широко використовується у промисловості. Формальдегід є токсичною речовиною, його молекули вкрай нестійкі, проте в космосі ця молекула має більшу стійкість.

"У космосі формальдегід поширений не так сильно, як, наприклад, водень або вода, але все-таки присутній", - пояснив автор дослідження Джордж Коді.

Дослідники поставили експеримент, під час якого синтезували низку органічних речовин на основі формальдегіду, які входять до складу метеоритів. Отримана в результаті дослідів субстанція опинилася близька за своїм хімічним складом вмісту метеоритів.

Автори роботи пропонують таку гіпотезу: раніше Земля перебувала в розплавленому стані, і всі необхідні елементи (водень, вода, вуглець), потрапляючи на її поверхню, одразу ж зникали в космосі. Можливо, що органічна речовина на основі формальдегіду змогла подолати високі температури на нашій планеті і тим самим залишилася "недоторканою".

Для перевірки своєї гіпотези дослідники нагріли отриману на основі формальдегіду органічна речовина до 1400 градусів за Цельсієм, і вона залишилася неушкодженою. Цікаво, що інші полімери на основі вуглецю не витримували таких високих температур.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Мале знання віддаляє від Бога, велике - приводить до Нього знову ”
Ф. Бекон, англійський філософ

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.