Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Влада боїться відкритості судового процесу щодо газових угод

За право людини 4530 переглядів

Опубліковано - 10.05.2011 18:22 | Всі новини | Версія для друку

Влада боїться відкритості судового процесу щодо газових угод
Влада боїться відкритості судового процесу щодо газових угод
На першому судовому засіданні з розгляду позову Юлії Тимошенко до ГПУ про незаконність порушення проти неї кримінальної справищодо газових угод продемонструвало обличчя українського правосуддя.

Лідер партії "Батьківщина", екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що судове засідання Печерського районного суду м. Києва з розгляду її скарги щодо незаконності порушення проти неї кримінальної справи щодо газових угод 2009 року вчергове підтвердило небажання влади до публічності та відкритості цього процесу.

"Ми зразу попросили, щоб була допущена вся преса разом з камерами, але прокурор, який представляв Генеральну прокуратуру, відразу висловив заперечення щодо присутності преси, тому що їм просто нема що сказати суспільству, у них немає правової позиції", - сказала Юлія Тимошенко сьогодні журналістам, повідомляє прес-служба партії.

Крім того, за словами лідера партії "Батьківщина", прокурор виступив проти долучення до справи важливих документів, які фактично підтверджують відсутність підстав для порушення кримінальної справи проти неї.

"Прокурор виступив проти долучення до справи дуже важливого листа прокуратури, в якому нас повідомили про те, що у них немає доказів нанесених державі збитків, що вони ще експертизу не провели, а вже порушили кримінальну справу", - додала вона.

Тимошенко також звернула увагу на те, що і суддя також намагалася не допустити представників ЗМІ до висвітлення судового засідання.

"І лише під тиском громадськості, яка була присутня, суддя дозволила бути журналістам без камер, а камери - лише на читання рішення суду, яке написано в Адміністрації Президента. Їй потрібен спокій, щоб зачитати це рішення суду, яке заздалегідь є неправосудним", - повідомила вона.

"Я дуже сподіваюся на те, що завтра, о 12 годині, коли буде вже розгляд по суті незаконності порушення кримінальної справи про газові угоди, що будуть допущені всі засоби масової інформації разом з камерами, і не тільки на читання рішення, а з початку до кінця фіксувати повністю весь хід роботи суду", - повідомила Юлія Тимошенко.

Екс-прем'єр-міністр також повідомила, що її захисник Сергій Власенко вимушений був просити перерву у судовому засіданні, оскільки суд не надав можливості ознайомитися з прокурорськими матеріалами щодо порушення кримінальної справи.

"Справа зранку була у суду, але суд відмовився нам надавати документи, порушуючи закон. І те, що зараз перенесли на завтра, я думаю, що суддя, яка намагається одноосібно виконати таке рішення – політично репресувати опонентів Януковича, вона просто злякалася тій кількості представників ЗМІ, тій кількості політиків, представників громадянського суспільства, які прийшли, і просто не здатна була психологічно вести цей судовий процес, тому що вони добре знають, що там нема складу злочину", - повідомила Юлія Тимошенко.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.