Аратта - На головну

10 січня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Кого призначать винним за події у Львові?

Влада 3402 перегляди

Опубліковано - 11.05.2011 11:50 | Всі новини | Версія для друку

Кого призначать винним за події у Львові?
Кого призначать винним за події у Львові?
У Львові дають оцінку і продовжують шукати винних у подіях, що мали місце 9 травня. Нагадаємо, того дня відбулися масові сутички між проросійськими організаціями, представниками ВО «Свобода» та ветеранами.

Після подій у Львові 9 травня голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк написав заяву на звільнення. На цьому наполягали депутати облради від «Свободи». Вони ж заявили, що планують проведення позачергової сесії зі звітом керівників правоохоронних органів, які, на їхню думку, допустили провокації.

Червоний прапор викликав сутички

Попри заборону Львівського окружного адміністративного суду щодо проведення будь-яких акцій, зборів та походів до Дня перемоги, окрім як запланованих заходів мерією та облдержадміністрацією, представники проросійських організацій дозволили собі розгорнути 30-метровий червоний прапор. Що, власне, і стало причиною сутичок між ветеранами та націоналістичною «Свободою».

«На мою думку, це була адекватна реакція львів’ян на несанкціоноване розгортання червоного прапора. Так би вчинив кожен львів’янин. Чому правоохоронці не зупинили російських шовіністів, а підігравали провокаторам, чому міліція била кийками львів’ян, а російських організаторів захищала, чому їх допустили на Пагорб слави?» - аналізує події у Львові мер міста Андрій Садовий.

Він запевнив, що першопричиною інциденту стало «немудре» рішення політиків у ВР щодо червоного прапора, яке розділяє Україну. Утім, мер не збирається брати приклад з губернатора і йти у відставку. Водночас аналітики припускають, що президент не прийме заяву голови ОДА Михайла Цимбалюка.

Правоохоронці вивчають інцидент

Заступник керівника міліції Львівщини Михайло Курочка повідомив, що виконавча служба фіксувала невиконання рішення суду і складала акти на учасників мітингу «Русское единство» і ветеранів. За правопорушення затримано 9 осіб, 14 постраждалих і один з них у лікарні. У міністерстві внутрішніх справ вже заявили, що на Львівщині вдалося уникнути грубих порушень під час святкування. Водночас до Львова МВС скерувало робочу групу для вивчення подій.

Інцидент у Львові не пройшов без уваги Росії. Держдума хоче підготувати відповідну заяву, назвавши події «безчинством львівських націоналістів».
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Біда України в тому, що нею правлять люди, яким вона не потрібна”
Михайло Грушевський

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.