Аратта - На головну

3 квітня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Понад 70% українських студентів хотіли б жити закордоном

Громадська думка 7086 переглядів

Опубліковано - 31.05.2011 13:22 | Всі новини | Версія для друку

Понад 70% українських студентів хотіли б жити закордоном
Понад 70% українських студентів хотіли б жити закордоном
Лише 29,1% українських студентів задоволені тим, що живуть у своїй країні, і не хочуть виїхати закордон.

Про це свідчать дані Інституту Горшеніна за підсумками річної програми міжнародних соціологічних досліджень "Студенти – образ майбутнього", проведеного в Україні, Росії, Польщі й Казахстані.

У Казахстані змінити місце проживання не має наміру майже кожен другий (48,6%), серед поляків таких більш як третина (37,6%), жити в іншій країні не бажає трохи менш третини росіян (31,1%) і 29,1% українців.

Далі переваги розділилися таким чином: серед українських студентів 16,2% опитаних хотіли б жити у США, а кожен шостий (15,6%) для життя обрав би Велику Британію. Жити в США хотіли б 16,7% росіян, а 14,7% віддали б перевагу Німеччині.

Поляки другу позицію віддали Великій Британії (12,8%), трохи менше респондентів (12,4%) зупинили свій вибір на США. Серед казахів кожен десятий (10,7%) вважав би за краще жити в США, трохи менше студентів (9,3%) виїхали б до Великої Британії.

Міжнародне соціологічне дослідження "Студенти – образ майбутнього" проводилося Інститутом Горшеніна з жовтня 2010 року по березень 2011 року. Загалом згідно з випадковою вибіркою було опитано 5155 студентів у 22-х вищих навчальних закладах чотирьох країн: України, Росії, Польщі, Казахстану.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Громадська думка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ми захоплюємося старовиною, але живемо сучасністю ”
Овідій

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.