Аратта - На головну

22 грудня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Замість ТЦ «Метроград» у Києві буде транспортна розв’язка

Регіональні новини Регіон: м.Київ 8130 переглядів

Опубліковано - 16.06.2011 14:42 | Всі новини | Версія для друку

ТЦ “Метроград”
ТЦ “Метроград”
Головний архітектор Києва Сергій Целовальник заявляє, що в центрі Києва планується побудувати підземний тунель для автомобілів.

Про це Целовальник повідомив в інтерв`ю газеті "Сегодня" (№ 129 від 16 червня 2011 року).

"Хотілося б реалізувати ідею розв`язки на Бессарабці - машини перед нею йтимуть під землю і виїжджатимуть на позначці пл. Л. Толстого. "Метроград" для цього доведеться прибирати. Другий рівень — нинішній. Третій — естакада з бул. Шевченка до вул. Басейної, з виходом до бул. Л. Українки. Це дозволить якось розосередити транспортні потоки", - сказав Целовальник.

Головний архітектор столиці також повідомив, що план реконструкції Європейської площі припускає підземне будівництво. "Проект Європейської також хороший. Він передбачає будівництво 4 рівнів під землею від Майдану до Європейської: паркінг, торговий центр. Покращиться транспортна розв`язка на самій площі. Залишати так, як є, не можна. Там зараз великі пробки. Але потрібний інвестор", - наголосив він.

За словами Целовальника, на початку вулиці Хрещатик не планується будівництво висотки. "У конкурсі на вул. Хрещатик, 5, проект архітектора Бабаушкіна не виграв, там інший переможець. Зараз у замовника проект не затверджено. Висотки там не буде, хоча це та точка на Хрещатику, де подібна будівля цілком може бути", - вважає головний архітектор столиці.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Регіональні новини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Все, що йде поза рами нації, це або фарисейство людей, що ітернаціональними ідеалами хотіли би прикрити свої змагання до панування одної нації над другою, або хворобливий сентименталізм фантастів, що раді би широкими “вселюдськими” фразами прикрити своє духове відчуження від рідної нації...”
Іван Франко

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.