Аратта - На головну

20 травня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Найбільш необхідні професії наступного десятиліття

Суспільне життя 12910 переглядів

Опубліковано - 19.11.2006 11:45 | Всі новини | Версія для друку

Найбільш необхідні професії наступного десятиліття
Найбільш необхідні професії наступного десятиліття
Журнал Money Magazіne (США) склав список найбільш прибуткових та необхідних професій, які будуть користуватися популярністю протягом наступних десяти років.

Як з'ясувалося, найкраще в 2016 році будуть жити та працювати фахівці в комп'ютерній галузі, медичні працівники та фінансові аналітики. Дослідження проводилося на основі даних національного статистичного бюро.

До списку увійшли лише професії із середньою заробітною платою вище 50 тис. дол. на рік, які не припускають ризик для здоров'я та життя людини. Кожна професія розглядалася із точки зору, наскільки психологічно та фізично важко працювати на даній посаді, чи творча робота й наскільки важко одержати відповідну освіту та влаштуватися за фахом.

Як з'ясувалося, найкраще живеться й працюється фахівцям у комп'ютерній галузі, медичним працівникам та аналітикам. При цьому терапевти та хірурги не ввійшли до десятки лідерів, тому що для одержання професії потрібно довго вчитися, та й конкуренція в цій сфері дуже висока. Не ввійшли до десятки й такі професії, як дантисти та юристи, незважаючи на те, що їхній річний заробіток перевищує 100 тис. дол.

Перше місце у переліку займає інженер програмного забезпечення, їхня середня зарплата дорівнює 80,5 тис. дол. на рік. Наступною в списку названа професія фінансового консультанта. Попит на цю професію буде зростати, тому що фінансового планування потребують не тільки багаті люди, але й заможні пенсіонери. На останньому рядку в п'ятірці лідерів стоїть помічник, асистент лікаря. Ця професія буде потрібна завжди, тому що людство старіє.

Цікаво, що в Україні також дуже потрібні фахівці з персоналу, банківські експерти з потребкредитування, ландшафтні дизайнери, аудитори, але найбільш необхідними в цей час є фахівці, що працюють у відділах продажу та технічні працівники, а особливо - окремі вузькі напрямки.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Суспільне життя»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Три речі роблять націю великою і процвітаючою: плодоносний ґрунт, діяльна промисловість і легкість пересування людей і товарів”
Френсіс Бекон

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.