Аратта - На головну

31 грудня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


ДАІ готує “щоденний” техогляд на дорогах

За право людини 6019 переглядів

Опубліковано - 13.07.2011 00:56 | Всі новини | Версія для друку

ДАІ готує “щоденний” техогляд на дорогах
ДАІ готує “щоденний” техогляд на дорогах
За результатами тендеру 1 липня МВС уклало угоди на загальну суму 13 540 000 грн. на закупівлю мікроавтобусів, у тому числі мобільних станцій для діагностики стану автомобілів, зокрема їх гальм, тонування і відпрацьованих газів.

У Міністерстві внутрішніх справ не хочуть до кінця відмовитися від бажання заробити на техогляді.

Відповідно до тендерної документації, закуплені автомобілі повинні мати таке обладнання:

- вимірювач ефективності гальмівних систем;

- вимірювач параметрів світла фар;

- вимірювач димності відпрацьованих газів двигунів, що працюють на дизельному паливі типу "МЕТА-01МП" або еквівалент;

- газоаналізатор концентрації оксиду вуглецю, двоокису вуглецю, вуглеводнів, кисню для одночасного визначення вмісту зазначених газів у відпрацьованих газах двигунів транспортних засобів, що працюють на бензині або газовому паливі типу "Автотест" або еквівалент;

- прилад для визначення світлопропускання скла транспортних засобів типу "Люкс ІС-2" або еквівалент;

- вимірювач сумарного люфту рульового управління транспортних засобів типу "ІСЛ-М" або еквівалент.

При цьому, не варто забувати, що співробітники ДАІ не мають законних повноважень перевіряти на місці зупинки технічний стан автомобілів або ж їх доставляти на станції діагностики.

У разі таких дій, працівники ДАІ повинні пртягуватися до відповідальності за ст. 365 КК України - перевищення влади та службових повноважень.

Нагадаємо, через два дні після прийняття закону, що скасовує техогляд, у ЗМІ з'явилася інформація, що працівники ДАІ не штрафуватимуть водіїв за відсутність талону техогляду. Якщо ж працівники ДАІ все ж намагаються виписати штраф, потрібно зафіксувати цей факт або поскаржитися на гарячу лінію в МВС і написати заяву про порушення, - пише UBR.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Марно пояснювати дурням і начальникам: перші слухають і нічого не розуміють, другі все розуміють і тому не слухають”
Михайло Мамчич

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.