Аратта - На головну

22 грудня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Засудженим за вбивство Гонгадзе пом’якшили утримання - вони виправляються

Кримінал 5465 переглядів

Опубліковано - 13.07.2011 11:51 | Всі новини | Версія для друку

Засудженим за вбивство Гонгадзе пом’якшили утримання - вони виправляються
Засудженим за вбивство Гонгадзе пом’якшили утримання - вони виправляються
Валерію Костенку, засудженому до 12 років позбавлення волі за співучасть у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе, пом’якшили умови утримання.

Як пише "Комерсант-Україна", зараз він відбуває покарання у виправному центрі в Чернігівській області, у секторі з мінімальним рівнем безпеки і полегшеними умовами утримання.

Видання отримало відповідь Департаменту інформаційно-аналітичного забезпечення МВС на запит про місце відбування покарання колишніх співробітників Головного управління кримінального пошуку (ГУКП) МВС Миколи Протасова, Олександра Поповича й Валерія Костенка, засуджених у березні 2008 року за вбивство Гонгадзе.

У ньому сказано, що на 7 червня Протасов і Попович перебувають у Менській виправній колонії №91 Чернігівської області, а Костенко - у Домницькому виправному центрі №135 Чернігівської області.

У Домницькому виправному центрі утримуються особи, засуджені до "обмеження волі". Костенко, який, за його зізнаннями, "притримував ноги Георгія Гонгадзе" у той час, коли журналіста душив начальник ГУКП МВС Олексій Пукач, був засуджений до "позбавлення волі".

У Державній пенітенціарній службі пояснили, що Костенко з 21 липня 2009 року відбував покарання у Менській виправній колонії №91 Чернігівської області, але був переведений у сектор мінімального рівня безпеки з полегшеними умовами утримання при Домницькому виправному центрі згідно зі ст. 100, 101 Кримінально-виконавчого кодексу (RВК).

Відповідно до зазначених статей КВК, переводити в більш комфортні місця позбавлення волі можуть "ув’язнених, які стали на шлях виправлення".

Представник інтересів вдови Гонгадзе Валентина Теличенко вважає, що Костенко переведений із колонії у виправний центр на законних підставах.

"Ця людина спокутує свою провину, він єдиний, хто повністю визнав себе винним і заявив, що його життя скінчилося 16 вересня 2000 року (у день убивства журналіста)", - сказала вона.

Теличенко більше обурює те, що Пукач "утримується в комфортних умовах так званого СІЗО СБУ, а... перед судовими засіданнями взагалі вільно переміщується залою суду без охорони".

16 березня 2008 року Апеляційний суд Києва засудив Протасова до 13, а Поповича й Костенка – до 12 років позбавлення волі за причетність до вбивства Гонгадзе

У Домницькому виправному центрі, за інформацією, розміщеною на сайті управління ГПС у Чернігівській області, виготовляють меблі з ДСП і піддони. У центрі розташовані три гуртожитки для засуджених, банно-пральний комплекс, їдальня, бібліотека, клуб. Є також "кімната психоемоційного розвантаження, приміщення для проведення духовної роботи й здійснення релігійних обрядів".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Кримінал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Від Трипілля українці як солідаристи тяжіють до кооперативної співпраці, але у 1929 році більшовики перетворили на колгоспи та радгоспи численні сільськогосподарські товариства, машинові товариства, товариства спільного оброблення землі, тощо...”
Юрій Липа

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.