Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Московського політгастролера викинули з України

Захист держави Регіон: Автономна республіка Крим 8051 перегляд

Опубліковано - 14.07.2011 10:32 | Всі новини | Версія для друку

Московського політгастролера викинули з України
Московського політгастролера викинули з України
Окружний адміністративний суд Криму в середу ухвалив рішення про видворення екс-президента Криму й нинішнього громадянина Росії Юрія Мєшкова з території України.

Екс-президента Криму Юрія Мєшкова затримали в середу, 13 липня, в Ялті. Його відразу відправили до Окружного адміністративного суду автономії, який і ухвалив постанову про негайне видворення скандального політика. Мєшков, однак, судового рішення не визнав.

«Де-юре я - президент Криму, ніхто не має права притягати мене до відповідальності та видворяти з Криму... Я відмовляюся покидати батьківщину. Нехай цей режим доведе цю справу до кінця, але я повернусь - живим або мертвим», - заявив він.

Мєшкова прибув до Криму на початку липня з особистих причин: в травні в Сімферополі трагічно загинула його колишня дружина. Це перший за останні 16 років приїзд до автономії колишнього президента, обраного на цю посаду 30 січня 1994 року. Правління Мєшкова супроводжувалось постійними конфліктами з Верховною Радою Криму, та ледь не призвело до збройного протистояння в автономії, що і змусило Київ врешті втрутитися в ситуацію. 17-го березня 1995 року Верховна Рада України скасувала колишню конституцію Криму й майже 40 кримських законів, зокрема і про інститут президентства. Після цього Мєшков виїхав до Москви, де зараз працює викладачем в юридичній академії.

Заклики до зміни конституції

Перебуваючи нині в Криму, екс-президент провів прес-конференцію, на якій закликав кримчан відновити кримську конституцію 1992 року, та змінити владу в автономії. Це викликало різко негативну реакцію голови уряду автономії Василя Джарти, який не виключив, що через висловлювання Мєшкова може бути порушена кримінальна справа. «Приїхав громадянин Російської Федерації, закликає брати вила. На кого? На людей, на владу?», - заявив кримський прем'єр.

Не забарилась з реакцією й Служба безпеки України. Вона кваліфікувала дії Мєшкова як заклики до зміни конституційного устрою України та посягання на її територіальну цілісність і звернулась до суду з вимогою видворити його з країни із забороною в'їзду на п'ять років. Відразу після судового рішення про депортацію екс-президента співробітники СБУ відвезли Мєшкова до Росії.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Захист держави»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Майбутнє відкидає свою тінь назад”
Іоганн Гете

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.