Аратта - На головну

4 квітня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Холодна війна-2. Китайці збирають армію бойових хакерів

Технології 6229 переглядів

Опубліковано - 15.07.2011 21:18 | Всі новини | Версія для друку

Холодна війна-2. Китайці збирають армію бойових хакерів
Холодна війна-2. Китайці збирають армію бойових хакерів
Китай офіційно оголосив про створення кіберподразделенія, яке увійде до складу Народно-визвольної армії.

На створення так званої "синьої онлайн-армії" витрачено більше півтора мільйонів доларів. Дислокуватися вона буде на півдні країни, в місті Гуанчжоу.

Раніше країни Заходу неодноразово звинувачували Китай в організації хакерських нападів. Одним з найгучніших скандалів стала торішня атака на сервери Google. Тому багато експертів вважають, що в КНР просто вирішили легалізувати фактично давно існуюче армійський підрозділ хакерів.

Проте, у китайському Міноборони стверджують, що головна мета кіберарміі - не напад, а захист країни від онлайн-атак зловмисників.

Як відомо, кібер-атаки можуть принести істотну шкоду. Нещодавно група хакерів Lulz Security зламала сайт американського Сенату. Як підтвердження своїх дій зловмисники опублікували в інтернеті один з сенатських документів, призначених суто для службового користування
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього. Хто не шанує видатних людей свого народу, той не вартий пошани”
Максим Рильський

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.