Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Яку воду споживають кияни і гості столиці?

Добробут Регіон: м.Київ 4991 перегляд

Опубліковано - 21.07.2011 14:28 | Всі новини | Версія для друку

Яку воду споживають кияни і гості столиці?
Яку воду споживають кияни і гості столиці?
Київ може перетворитися на повноводне місто з абсолютно непридатною для пиття водою.

Про це попереджає Анатолій Яцик, академік НАН України, директор Українського науково-дослідного інституту водогосподарсько-екологічних проблем, пише "Комсомольская правда в Украине".

"Сьогодні ми дуже сильно залежимо від поверхневих вод. Причому за європейськими нормами ця вода повинна бути першого класу якості, а в Києві у всіх водоймах ми маємо четвертий-п'ятий клас. Це означає, що у нас в місті практично немає чистої питної води", - пояснив експерт.

За словами Яцика, чимало проблем з якістю води пов'язано з Бортницькою станцією аерації, пише газета.

"Ми вже упустили момент, коли її можна було реконструювати. Тепер же необхідно її закривати і будувати нову неподалік. В іншому випадку якість води і далі буде погіршуватися", - говорить експерт.

"Ще одним джерелом забруднення є річка Либідь. У неї потрапляють у величезних кількостях всілякі відходи, які потім зливаються у Дніпро. Щоб виправити ситуацію, потрібно терміново прийняти спеціальну програму і скласти паспорти на кожну зі столичних водойм, щоб ми розуміли, де і яке відбувається забруднення. Вже після цього фахівці будуть думати - будувати там очисні станції, водозабори або щось інше. Будемо і далі тягнути - отримаємо повноводне місто з абсолютно непридатною для пиття водою", - додав академік.

Як повідомлялося, Київводоканал спільно ВАТ Київпроект розробили проект програми модернізації та розвитку водопровідного та каналізаційного господарства міста до 2020 року.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Вони вважають життя наше забавою і житіє прибутковою торгівлею, бо кажуть, то повинно ж звідкілясь мати прибуток, бодай із зла”
Біблія

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.