Аратта - На головну

23 грудня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Конгрес США заслухав дповідь про стан демократії

Світ навколо нас 4450 переглядів

Опубліковано - 27.07.2011 11:18 | Всі новини | Версія для друку

Конгрес США заслухав дповідь про стан демократії
Конгрес США заслухав дповідь про стан демократії
У Комітеті із закордонних справ Конгресу США у вівторок відбулись слухання щодо стану демократії та свобод у Східній Європі.

Із доповідями перед комітетом виступили представники Державного департаменту США, Дому свободи та Національного фонду розвитку демократії.

Експерти засвідчили, що країни Східної Європи є одними з наймолодших демократій у світі і їх народи зустрічають чимало викликів на шляху до свободи.

У виступах експертів також прозвучали коментарі з приводу ситуації в Україні. Так, віце-президент Національного фонду розвитку демократії Надія Дюк у своєму виступі зазначила, що з часу обрання президентом України Віктора Януковича перспективи демократії в Україні різко зменшились.

За словами Надії Дюк, за час президентства Конституція України була змінена для надання президенту більшої влади, суди почали вибіркові переслідування колишніх посадовців, а на незалежні ЗМІ здійснюється тиск.

Доповідач зазначила, що вірогідно минулі місцеві вибори були підтасовані на користь правлячої партії.

Одночасно, за словами Дюк, спецслужби почали стежити за громадськими організаціями, влада намагається поставити під контроль дорадчі ради громадських організацій.

Тим не менше, заявила Надія Дюк, громадянське суспільство в Україні мотивоване протистояти репресіям і зберегти свободи.

Доповідач підкреслила, що Україна є важливою для демократичних активістів цілого регіону. В Україні вони можуть спілкуватися, проводити тренінги та конференції в атмосфері свободи, якої не мають в своїх власних країнах.

«Україна все ще провідна демократія в регіоні, не зважаючи на проблеми демократії всередині самої країни», – зазначила Надія Дюк.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Люди, які ніколи не оглядалися на предків, не дбатимуть про нащадків”
Едмунд Берк

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.