Аратта - На головну

8 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Опозиція впіймала Азарова на міжнародній дезі

Скандал 4535 переглядів

Опубліковано - 13.09.2011 13:30 | Всі новини | Версія для друку

Опозиція впіймала Азарова на міжнародній дезі
Опозиція впіймала Азарова на міжнародній дезі
В інтерв’ю виданню Le Figaro прем’єр-міністр Азаров вдався до цинічної брехні щодо справи проти Юлії Тимошенко.

Про це заявили в прес-службі партії «Батьківщина».

Так, у відповіді вже на перше питання французьких журналістів Азаров збрехав як мінімум тричі, повідомляє «Батьківщина».

Брехня №1. Азаров заявив, що в 2009 році Юлія Тимошенко особисто підписала з Путіним договір про ціни на постачання російського газу. Це відверта неправда, оскільки всі документи підписували керівники господарюючих суб’єктів - НАК «Нафтогаз України» та ВАТ «Газпром». Юлія ж Тимошенко, нагадаємо, в умовах жорсткої конфронтації змогла домовитися про 20%-у знижку на газ та придбання державою за низькими цінами неоплаченого компанією «РосУкрЕнерго» газу.

Брехня №2. Азаров переконує французьке видання, що Юлія Тимошенко сфальсифікувала документи. Достатньо переглянути повідомлення з судових засідань, щоб переконатися, що всі свідки однозначно запевнили, що директиви Прем’єр-міністра України були складені у відповідності до правил оформлення подібних документів. Фальсифікацією ж документів насправді займається влада, до якої належить сам Азаров – підробляючи не лише окремі експертизи, а й загалом всю кримінальну справу проти Юлії Тимошенко.

Брехня №3. Азаров стверджує, що газова угода від 2009 року не була схвалена ні урядом, ні «Нафтогазом». До відома Азарова: уряд України схвалив підписані газові угоди на засіданні 21 січня 2009 року, правління НАК «Нафтогаз України» - на засіданні 28 січня 2009 року. Більше того, на засіданні 12 січня «Нафтогаз» уповноважив свого керівника підписувати будь-які контракти.

«Розміщення брехливих інсинуацій у закордонних ЗМІ, чим зараз активно займається влада, не зможе приховати правди про відверте беззаконня і політичні репресії в Україні», - вважають у «Батьківщині».

«Цинічною брехнею про справу Юлії Тимошенко влада вже не вперше компенсує свою підступність та безпорадність», - заявили в партії.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Від Трипілля українці як солідаристи тяжіють до кооперативної співпраці, але у 1929 році більшовики перетворили на колгоспи та радгоспи численні сільськогосподарські товариства, машинові товариства, товариства спільного оброблення землі, тощо...”
Юрій Липа

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.