Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Українська технологія нових джерел живлення вразила Силіконову долину

Технології 8324 перегляди

Опубліковано - 30.11.2006 00:44 | Всі новини | Версія для друку

Українська технологія нових джерел живлення вразила Силіконову долину
Українська технологія нових джерел живлення вразила Силіконову долину
Розвиток високих технологій здатен підняти і українську медицину, і українську економіку - потенціал є. Україна відчинила двері у знамениту Силіконову долину. Український хай-тек проект переміг у конкурсі технологічних бізнес-пропозицій для венчурного інвестування на конференції “Відкриті двері у Силіконову долину” в каліфорнійському Стенфорді.

Американсько-українська компанія APCT, що винайшла технологію нових джерел живлення і запропонувала світовому бізнесу проект виробництва на її базі, визнана найпривабливішою технологічною компанією року. Цей проект, розповідає керівник венчурної компанії "Техінвест" Сергій Лобойко, переміг серед 16-ти претендентів з країн СНД.

Саме для їхнього просування на світовий ринок високих технологій вже вдруге у Силіконовій долині проходить інвестиційна конференція. Ноу-хау оцінювали представники сорока венчурних фондів, яких цікавить не стільки високотехнологічний винахід, скільки потенціал успішного бізнесу на його базі в усьому світі.

Тож одразу після перемоги українці отримали низку інвестиційних пропозицій з різних країн і збираються вже влітку будувати пілотний завод з виробництва нових джерел енергії. Порівняно з традиційними батарейками, вони здатні акумулювати більшу кількість енергії, давати її імпульс у коротші строки, тож застосовуватимуться у багатьох галузях економіки.

Сергій Лобойко, керуючий директор венчурної компанії "Техінвест":
"Прикладів того, як українські вчені творили бізнес на основі своєї інтелектуальної власності, своєї ідеї, який стає конкурентноспроможний на світовому ринку, отримує міжнародне визнання – це фактично перша така подія відбулася".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо ви хочете, щоб життя посміхалося вам, подаруйте йому спочатку свій гарний настрій ”
Бенедикт Спіноза

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.