Українська технологія нових джерел живлення вразила Силіконову долину |
Американсько-українська компанія APCT, що винайшла технологію нових джерел живлення і запропонувала світовому бізнесу проект виробництва на її базі, визнана найпривабливішою технологічною компанією року. Цей проект, розповідає керівник венчурної компанії "Техінвест" Сергій Лобойко, переміг серед 16-ти претендентів з країн СНД.
Саме для їхнього просування на світовий ринок високих технологій вже вдруге у Силіконовій долині проходить інвестиційна конференція. Ноу-хау оцінювали представники сорока венчурних фондів, яких цікавить не стільки високотехнологічний винахід, скільки потенціал успішного бізнесу на його базі в усьому світі.
Тож одразу після перемоги українці отримали низку інвестиційних пропозицій з різних країн і збираються вже влітку будувати пілотний завод з виробництва нових джерел енергії. Порівняно з традиційними батарейками, вони здатні акумулювати більшу кількість енергії, давати її імпульс у коротші строки, тож застосовуватимуться у багатьох галузях економіки.
Сергій Лобойко, керуючий директор венчурної компанії "Техінвест":
"Прикладів того, як українські вчені творили бізнес на основі своєї інтелектуальної власності, своєї ідеї, який стає конкурентноспроможний на світовому ринку, отримує міжнародне визнання – це фактично перша така подія відбулася".