Аратта - На головну

18 липня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Українці вимагатимуть власну адміністрацію на Facebook

Захист держави 7838 переглядів

Опубліковано - 16.09.2011 02:58 | Всі новини | Версія для друку

Українці вимагатимуть від Марка Цукерберга незалежності
Українці вимагатимуть від Марка Цукерберга незалежності
Українські користувачі соціальної мережі Facebook мають намір звернутися до головного офісу компанії із закликом відкриття української адміністрації сервісу.

Українські користувачі Facebook організували нову групу (закриту) з назвою «За створення української Адміністрації Facebook», повідомляє агенція КОНТАКТ.

На разі існує лише один модератор та офіційний представник Facebook - одночасно і в Росії, і в Україні - Катерина Скоробогатова, яка працює в Москві. Що, як стверджують українські користувачі, додає значних незручностей у користуванні сервісом.

«Не може якісно модерувати українську спільноту росіянка, британець чи молдаванин, які не знають української мови, звичаїв, ментальних та національних особливостей, які не живуть в Україні, та не бачать цього життя на власні очі. Це аксіома. Тому наша пропозиція – не «шароварні» ігри, це саме покращення сервісу, це право на цивілізоване та комфортне спілкування» – розповідає один з ініціаторів акції Ігор Тихолаз.

«Чому заблокували Соломію д’Есте (Solomia d’Este), – а ми не знаємо причин та не можемо нічого вдіяти?» – продовжує він. «А скандальна ситуація з сторінкою Миколи Сухомлина? Виявляється відомі дописувачі Сергій Руденко, Віталій Воронін, Юрій Семенюк, Ігор Стокоз – вони теж мали проблеми зі своїми акаунтами і ніхто не зарадив їх вирішенню! В червні цього року був блокований екаунт часопису "Музеї України"

Прикладів вдосталь, завтра на їхньому місце може бути кожен з нас. Але потрібно вирішувати не наслідки, а причини проблеми, а вони глобальні: ми поки що безголосі істоти, аморфні цифрові акаунти для Facebook, допоки наш сегмент адмініструється з Москви. І це треба змінити. Нехай така собі міні-революція в мережі – але ми маємо показати свою згуртованість у досягненні спільної мети».

Ця спільнота, яка покликана виборювати право на створення окремої модерації саме для українського сегменту цієї соціальної мережі, вже зібрала більше 900 учасників менше ніж за добу існування. Учасники обговорюють план дій та текст звернення до центрального офісу Facebook у США, під яким будуть збирати підписи.

Кількість українських користувачів Facebook наразі становить майже півтора мільйони.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Захист держави»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Російське духовенство завжди навчало паству свою не пізнавати і любити Бога, а тільки боятися чортів, яких воно ж і розплодило зі своїми попадями ”
Василь Ключевський

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.