Аратта - На головну

23 квітня 2026, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Я - не я, і хата - не моя. Янукович про суд над Тимошенко

Влада 3523 перегляди

Опубліковано - 16.09.2011 12:21 | Всі новини | Версія для друку

Я - не я, і хата - не моя. Янукович про суд над Тимошенко
Я - не я, і хата - не моя. Янукович про суд над Тимошенко
Президент Віктор Янукович вважає, що кримінальні переслідування Юлії Тимошенко сталися внаслідок рішень, ухвалених за часів Президента Віктора Ющенка.

Про це Янукович сказав, відповідаючи на запитання учасників Ялтинської європейської стратегії.

"Історія, яка розгортається зараз, - це не історія цього дня, а історія 2009 року. Оцінку цього дав ще президент Ющенко, який після засідання РНБО підписав указ. Ця історія тягнеться з 2009 року, коли правоохоронні органи отримали рішення РНБО, почали його виконувати і вивчати, що сталося", - зазначив Янукович.

"Потім було організовано розслідування цього питання, як і в Європі, було передано в суд", - додав він.

За словами президента, питання кримінальної справи проти Тимошенко – "це дуже болюче питання, і ми розділяємо цей біль (який лунає в оцінках європейських структур)".

"Ми цінуємо поради, які нам дають", - запевнив Янукович.

"Це питання законодавства, яке потребує модернізації. І ми над цим працюємо. Зараз в Україні діє Кримінально-процесуальний кодекс 1962 року. Це нонсенс! За 20 років політики в Україні не спромоглися цього зробити (оновити кодекс)", - заявив він.

За словами Януковича, розроблений його командою проект Кримінально-процесуального кодексу передано до Венеціанської комісії.

"Сподіваюся, що в цьому році ми отримаємо закон і будемо його приймати. Це те, що робить Україна в напрямку реформування, що веде, в тому числі, до покращення демократичних стандартів", - заявив президент.

Як відомо з 5 серпня Юлія Тимошенко знаходится під арештом у Лук’янівському СІЗО.

Її звинувачують у перевищенні влади та службових повноважень під час підписання в 2009 році контрактів між Україною і Росією на постачання і транзит газу.

За статтею, яку їй інкримінують, колишньому главі уряду загрожує до 10 років позбавлення волі.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Тільки осягнувши минуле, люди будуть здатні на пророцтва, що спрямовані в майбутнє”
Дмитро Волкогонов

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.