Аратта - На головну

23 грудня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Екс-прем’єр Бельгії переконаний, що якби він жив в Україні - портапив би до в’язниці

Світ навколо нас 4110 переглядів

Опубліковано - 16.09.2011 13:49 | Всі новини | Версія для друку

Екс-прем’єр Бельгії переконаний, що якби він жив в Україні - портапив би до в’язниці
Екс-прем’єр Бельгії переконаний, що якби він жив в Україні - портапив би до в’язниці
За підсумками візиту до Києва президент Європейської Народної Партії, екс-прем’єр Бельгії Мартенс назвав Україну “європейською державою”, однак розкритикував українську владу за кримінальне переслідування опозиціонерів.

Під час чотириденного візиту в Україну, який відбувся на запрошення представництва Фонду імені Конрада Аденауера, голова Європейської Народної Партії (ЄНП) Вілфрід Мартенс зустрівся з Президентом Віктором Януковичем, міністрами закордонних справ та юстиції України, лідерами опозиції, а також виступив з промовою перед представниками громадянського суспільства. Він також взяв участь у конференції ієрархів усіх релігій та конфесій України. Мартенс заявив, що задоволений цією поїздкою і ще раз переконався: Україна - європейська держава.

Водночас він в чергове закликав українську владу припинити кримінальне переслідування екс-прем'єра Юлії Тимошенко та членів її уряду, а також забезпечити їхню участь у парламентських виборах 2012 року.

На захист опозиції

Успішне завершення переговорів України та ЄС щодо угоди про асоціацію залежить від прихильності Києва таким фундаментальним принципам ЄС, як демократія й верховенство права, сказав Мартенс на підсумковій прес-конференції у четвер, 15 вересня. "Для мене абсолютно очевидно, що політично мотивований суд проти екс-прем'єра Юлії Тимошенко і переслідування опозиції свідчать про те, що ці важливі умови не виконують", - заявив політик.

Він зазначив, що ще перед своїм приїздом до Києва відіслав суду, який розглядає справу Юлії Тимошенко, прохання про побачення з підсудною та надання їй та іншим заарештованим опозиціонерам термінової медичної допомоги. Проте суддя Родіон Кірєєв відмовив лідеру ЄНП. Мартенс повідомив про це Вікторові Януковичу, але у відповідь почув лише запевнення українського президента в тому, що той "поважає його переконання".

Мартенс заявив, що не знайшов у справі Тимошенко жодних ознак корупції. А за прийняття політичних рішень прем'єри і члени уряду, за його словами, несуть відповідальність не в судах, а на виборах, перед парламентами й виборцями. Мартенс сказав, що йому теж доводилося ухвалювати "непрості і делікатні рішення" на посаді глави уряду Бельгії. "За вашими мірками я теж був би у в'язниці", - сказав лідер ЄНП. Мартенс запросив Тимошенко на партійний з'їзд, який має відбутися 8 грудня в Марселі.

Європейські мрії України

Раніше, виступаючи перед представниками громадянського суспільства України, Мартенс заявив, що Україна має докласти значних зусиль для впровадження принципів хартії Європейського енергетичного співтовариства. Серед перешкод він назвав "дуже близькі відносини між політичними органами й енергетичним сектором, особливо особисте збагачення окремих політиків". Це, на думку глави ЄНП, "спрямоване проти духу хартії".

На зустрічі з міністром юстиції Олександром Лавриновичем Мартенс вказав на невиконані Україною зобов'язання щодо реформування правової системи. "Ми повинні переконати наших громадян, що цілі, які ми ставимо перед нашими країнами, є цілями і вашої країни", - сказав лідер ЄНП. За інформацією мін'юсту, йшлося про реформування судової системи, виборчого законодавства та конституційних змін в частині розподілу владних повноважень між гілками влади.

Зв'язок між релігією і політикою – дуже тісний. А це означає, що церква і релігійні громади можуть підштовхувати політиків до прийняття відповідальних рішень, заявив Мартенс під час конференції релігійних діячів України. Він підкреслив, що українська церква може відіграти важливу роль у визначенні європейського майбутнього країни.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Релігія це зітхання пригнобленої тварі, серце безсердечного світу, подібно до того як вона - дух бездушних порядків. Релігія є опіум народу ”
Карл Маркс

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.