Аратта - На головну

22 грудня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Бердичів (Житомирська область) в костьолі Святої Варвари 14 березня 1850 року місцева красуня Евеліна Ганська була повінчана з Оноре де Бальзаком. В цьому ж містечку тривалий час жив Фредерік Шопен, окрім написання музики, він також керував роботами по реставрації тамтешнього органу...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Хроніки дерибану. Чий інтерес стоїть за “зачисткою” столичного Гідропарку?

Скандал 4020 переглядів

Опубліковано - 19.09.2011 13:52 | Всі новини | Версія для друку

Хроніки дерибану. Чий інтерес стоїть за “зачисткою” столичного Гідропарку?
Хроніки дерибану. Чий інтерес стоїть за “зачисткою” столичного Гідропарку?
Власники розважальних закладів, розташованих у столичному Гідропарку впевнені, що нічні клуби зносять, щоб зачистити територію для сина Президента Віктора Януковича, який зацікавився цією територією.

«Уже всім ясно, що незабаром дійде черга і до закладів, розташованих у капітальних спорудах. Не знесуть тільки ті будівлі, власники яких віддадуть не менше 50% частки в своєму бізнесі людям при владі. Ходять чутки, що територією Гідропарку зацікавився син президента України Віктора Януковича, який збирається забудувати цю територію», - заявляють бізнесмени.

Джерело в КМДА повідомило, що замовлення на розчищення острова від дрібних комерсантів дійсно виходить прямо з Адміністрації Президента. У комунальному підприємстві «Плесо» підтвердили, що зараз масово розривають з підприємцями договори на впорядкування території і чекають подальших розпоряджень щодо подальших дій.

Також підприємці скаржаться, що в останні роки їм нав´язали договори про впорядкування території, які як з´ясувалося, не мають ніякої юридичної сили.

«За цими угодами бізнесмени платили Плесо з кожного закладу по 3 тисячі гривень на місяць. А в результаті людей вигнали зі своїх робочих місць руками прокуратури. Тільки в мене знесли чотири кафе, навіть не видавши розпорядження на демонтаж», - сказала журналістам глава Асоціації з захисту прав підприємців та найманих працівників Гідропарку Наталія Папсуй.

Деякі торговці запевняють, що ордер на розміщення МАФ від Головархітектури можна отримати за 30 000 гривень, але і цей документ дає сумнівну гарантію збереження бізнесу терміном усього на півроку.

Як повідомлялося раніше, за розпорядженням міської прокуратури в київському Гідропарку знесуть усі нічні клуби, бари і ларьки. Тільки протягом останнього місяця на території Гідропарку знесли близько 50-ти тимчасових споруд.

За офіційною версією територія Гідропарку буде перетворена на спортивно-рекреаційну зону. Планується, що на її базі буде проводитися підготовка дитячих команд Києва з різних видів спорту, проведення спортивних заходів та соціальних акцій.

Для цієї мети в Гідропарку пропонується встановити спортивні споруди для футболу, пляжного футболу та інших видів спорту та організувати додаткову інфраструктуру для відпочинку, спортивних змагань, туризму.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ваша так звана релігія діє як опій: вона заманює і приглушує болі замість того, щоб надати сили”
Новаліс

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.