Україна для людей. Проїзд у столичному метро знову подорожчає? |
Зокрема, "Київський метрополітен" за перше півріччя цього року має збиток 123 млн грн, а КП "Київпастранс" 80 млн грн, повідомив голова КМДА Олександр Попов.
"Я розумію, що є питання тарифів, але оптимізація видатків і зменшення збитків – це тема, яка, на мою думку, зобов'язана бути в полі зору управління економіки, в тому числі і питання щодо наявності значних збитків і в "Київпастрансі", - зазначив О.Попов.
Заступник Голови КМДА Руслан Крамаренко пояснив Попову, що особисто займався цим питанням.
За його словами, збитковість буде постійно з'являтися у метрополітені і "Київпастрансі" доти, поки місто не почне компенсувати різницю в тарифах цих підприємств.
"Тобто, необхідно встановити тариф на рівні економічно обґрунтованого, а не того, який є сьогодні, що переглядався 4 роки тому. Тоді у фінансовій звітності цих підприємств не буде збитків", - запевнив Крамаренко.
Він також розповів, що по оптимізації видатків основними резервами є автоматизація процесів реалізації квитків. Це, за його словами, збільшить виручку, як в метрополітені, так і в "Київпастрансі" і дозволить скоротити склад штатної чисельності.
Раніше Попов заявляв, що в Києві вартість проїзду на метро підвищуватися не буде.