Аратта - На головну

23 грудня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Венеціанська комісія каже що в Європу з більшовицькими трибуналами не пускають

Світ навколо нас 3925 переглядів

Опубліковано - 22.09.2011 13:53 | Всі новини | Версія для друку

Венеціанська комісія каже що в Європу з більшовицькими трибуналами не пускають
Венеціанська комісія каже що в Європу з більшовицькими трибуналами не пускають
Секретар Європейської комісії За демократію через право (Венеціанська комісія) Томас Маркерт стурбований тим, що судові процеси над екс-прем’єром Юлією Тимошенко та іншими опозиціонерами можуть перешкодити процесу євроінтеграції України.

"Ми у Венеціанській комісії стурбовані тим, що такі судові процеси можуть перешкоджати інтеграції України в Європу, оскільки багато європейських інституцій мають жорстку позицію щодо цих процесів", - сказав він на прес-конференції в Києві.

Маркерт наголосив, що сама Венеціанська комісія не відстежує судові процеси над українською опозицією. Водночас він зазначив, що для будь-якої країни, в якій відбуваються судові процеси проти опозиціонерів, ці питання чутливі.

"Такі процеси повинні відбуватися, коли країна повністю переконана, що її судоустрій є незалежним і об'єктивним", - сказав він.

Представник Венеціанської комісії зазначив, що Україні необхідно робити додаткові кроки для реформування своєї судової системи. На його думку, такі кроки потрібно проводити як через зміни Конституції, так і з використанням існуючих норм Основного закону.

Раніше комісар ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле заявив, що обвинувальний вирок екс-прем'єру Юлії Тимошенко за кримінально-процесуальним кодексом 1962 погіршить відносини між Євросоюзом та Україною.

Крім того, посли Великобританії, Німеччини, Франції та Польщі допускають ускладнення з ратифікацією їхніми країнами угоди про асоціацію України з Європейським Союзом через процес над Тимошенко.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Російське духовенство завжди навчало паству свою не пізнавати і любити Бога, а тільки боятися чортів, яких воно ж і розплодило зі своїми попадями ”
Василь Ключевський

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.