Аратта - На головну

23 грудня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


За московським часом. Європейський бізнес спантеличений (не)переведенням годинників в Україні

Світ навколо нас 4552 перегляди

Опубліковано - 23.09.2011 10:30 | Всі новини | Версія для друку

За московським часом. Європейський бізнес спантеличений (не)переведенням годинників в Україні
За московським часом. Європейський бізнес спантеличений (не)переведенням годинників в Україні
Європейські сусіди не зрозуміли, чому українці відмовилися від переходу на зимовий час. Іноземці, які ведуть бізнес в Україні, розмірковують, як прилаштувати свій бізнес-час до нових українських реалій.

У вівторок Україна, слідом за Росією, Білоруссю та Казахстаном, відмовилася від переходу на зимовий та літній час.

Тепер літній час в Україні не відповідає астрономічному, тим часом зимовий-збігається з київським сонячним (полудень наступає, коли сонце в зеніті). У Білорусі нещодавнє рішення скасувати переведення годинників офіційно мотивували «координацією з іншими учасниками Митного союзу». Україна до цього економічного об’єднання не входить, однак годинники нинішня парламентська більшість вирішила «звірити» саме з Моквою та Мінськом. Натомість країни Європейського Союзу, як і раніше, будуть переводити стрілки годинників двічі на рік, і різниця в часі з ними буде плаваючою: одна година влітку, дві - взимку.

Спантеличені іноземці

Несподівані часові зміни у Києві спантеличили представників іноземних компаній, які працюють в Україні. Віктор Меньо з Франції планує відкрити у Києві ресторан, то ж часто навідується по справах до української столиці. Новина про те, що з жовтня між ЄС і Україною буде різниця в часі у дві години його не тішить. «Насправді це незручно. Я часто літаю до Києва - ця плутанина збиватиме з пантелику», - бідкається Віктор. До проблем готуються й українські аеропорти та авіакомпанії, яким доведеться узгоджувати нові графіки з аеропортами світу.

Ускладнення для європейських відряджень

Водночас в Європейській бізнес асоціації (ЄБА) наголошують, що після відмови від переходу на літній та зимовий час виникнуть логістичні проблеми. «У нас є офіс у Брюсселі. Нам буде складно організовувати подорожі бізнесменам в межах одного дня. Адже кожна поїздка насичена численними бізнес-зустрічами», - прокоментувала Deutsche Welle виконавчий директор ЄБА Ганна Дерев’янко. Вона наголошує, що хоча є плюси у відмові від переведення годинника, адже для організму нібито буде менше стресу, але водночас є певні мінуси для ведення бізнесу в Україні. «Не думаю, що контракти варто буде європейським бізнесменам переукладати з українськими компаніями через це, однак незручності є», - каже Дерев’янко.

У кожного свій графік

Натомість в Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України не вбачають проблем у відмові від переведення годинникових стрілок. Там наголошують, що перевізникам доведеться лише переукласти договори з замовниками з країн ЄС. «У всіх машинах наших перевізників стоять тахометри, за якими, відповідно до інструкцій, водії їдуть чи відпочивають. І не важливо як там змінюється час, водій їде і відпочиває за своїм графіком», - розповів Deutsche Welle віце-президент Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України Леонід Докіль.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Є речі, котрі неможливо пояснити. Є голос, що керує нами...”
Микола Гоголь

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.