Аратта - На головну

7 липня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Німецький бізнес покидає Україну через тотальну корупцію

Економіка 4927 переглядів

Опубліковано - 28.09.2011 17:25 | Всі новини | Версія для друку

Німецький бізнес покидає Україну через тотальну корупцію
Німецький бізнес покидає Україну через тотальну корупцію
Через зростання корупції в Україні німецький бізнес вимушений шукати інші країни для співпраці, повідомив посол Німеччини в Україні Ганс-Юрген Гаймзьот .

"Ознак інтересу німецьких інвесторів до України я, на жаль, наразі не бачу. Більше того, можуть бути навіть випадки відкликання інвестицій, тому що правова невизначеність занадто велика, а дії регіональних органів влади - свавільні. Тому німецькі компанії знаходять кращі умови в інших країнах", - сказав посол.

"У плані корупції реального поліпшення не відчувається. Більше того, звучать голоси, які стверджують зворотне", - наголосив він.

Гаймзьот також висловив жаль з приводу того, що в Україні "непрозорість економічної діяльності залишається незмінно високою, що приватизаційні процеси мало зрозумілі".

"Усе це створює враження, що українські політики і представники бізнесу, як і раніше, вважають найкращим варіантом для країни той, при якому вони вирішуватимуть усі питання між собою. Проте досвід показує, що це не так, і що в такому разі економіці бракуватиме ринкової динаміки. І мету потрапити у двадцятку найбільших економічних націй реалізувати не вдасться", - констатував посол.

Нагадаємо, що за даними соцопитування КМІС, лише 5% населення вважає, що рівень корупції в Україні у 2011 році зменшився у порівнянні з 2009-м.

У той же час більше 41% вважають, що він зріс, а 39% переконані, що не змінився.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Мале знання віддаляє від Бога, велике - приводить до Нього знову ”
Ф. Бекон, англійський філософ

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.