Аратта - На головну

8 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Газові переговори “в темну”

Газоват 4542 перегляди

Опубліковано - 12.10.2011 15:13 | Всі новини | Версія для друку

Газові переговори “в темну”
Газові переговори “в темну”
Газові переговори, що зараз відбуваються між Україною і Росією, є заполітизованими і тіньовими.

Про це заявив голова Центрвиконкому «Нашої України» Сергій Бондарчук під час круглого столу в Інституті Горшеніна.

Він зауважив, що немає жодної офіційної інформації ані від Президента, ані від прем’єр-міністра, ані від РНБО щодо цих переговорів. «Росія послідовно відстоює свої інтереси, а наша влада навіть не збирається подбати про інтереси своїх громадян», - наголосив Бондарчук.

За його словами, саме така корумпована схема переговорів за останні 20 років стала причиною нечіткого і незрозумілого формування ціни на газ для України. «Це сталося ще з початку нашої незалежності, коли європейські корпорації здали інтереси нашої держави, коли Україна не брала участі в транзиті російського газу», - відзначив Бондарчук.

На його переконання, головним завданням для України є перенесення пунктів передачі російського газу із західного на східний кордон нашої держави. Саме за таких умов можливий тристоронній консорціум Україна-Росія-Європа. «Якщо ЄС дійсно хоче по-чесному допомогти - він повинен включитися в цей процес», - наголосив політик. «Однак щоби процес створення такого консорціуму був прозорим, Європа має зайняти максимально активну позицію», - додав він.

Бондарчук також підкреслив, що для того, аби газові переговори стали вигідними для України, потрібно, щоб зусилля Президента, прем’єра, «Нафтогазу» та опозиції були консолідовані, адже це стратегічно важливе питання для України.

Крім того, Бондарчук підкреслив, що вирок екс-прем’єру Юлії Тимошенко, який ґрунтується на твердженні, що вона перевищила повноваження в ході переговорів, ставить перед діючим урядом завдання, аби газові переговори проходили у повній відповідності з процедурами і законодавством.

«Потрібно видати чіткі директиви, щоб ми розуміли, хто буде нашим «героєм» через деякий час», - сказав політик.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація не помирає від інфаркту, вона помирає тому, що в неї відібрали мову”
Ліна Костенко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.