Аратта - На головну

22 грудня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Конституційний Суд перетворив журналістські розслідування у потрясіння повітря

За право людини 4643 перегляди

Опубліковано - 25.10.2011 12:05 | Всі новини | Версія для друку

Конституційний Суд перетворив журналістські розслідування у потрясіння повітря
Конституційний Суд перетворив журналістські розслідування у потрясіння повітря
Нардеп Володимир Ар’єв вважає, що влада отримала право не реагувати на факти зловживань, оприлюднені у ЗМІ.

Рішення Конституційного суду України про те, що звинувачення в злочині не може ґрунтуватися на даних, отриманих незаконним способом, призведе до того, що журналістські розслідування будуть просто стрясати повітря. Таку думку в ефірі 5 каналу висловив народний депутат від «НС» Володимир Ар'єв, повідомила прес-служба партії.

«Я можу сказати одне, що журналістські розслідування в Україні фактично будуть тільки стрясати повітря, і матеріали, зібрані особистістю, неуповноваженою державою, будуть тільки папером або відео, як інформація для суспільства», - сказав Ар'єв.

За його словами, фіксація громадянами Україна факту злочину не повинна бути перешкодою для того, щоб у суді встановити міру провини тієї людини, проти якого був зібраний цей фактаж.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.