Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


На супутнику Сатурна знайшли життя?

У світі науки 8163 перегляди

Опубліковано - 1.11.2011 15:03 | Всі новини | Версія для друку

На супутнику Сатурна знайшли життя?
На супутнику Сатурна знайшли життя?
Вчені знайшли нові підтвердження теорії про наявність життя на Титані, супутнику Сатурна.

До такого висновку прийшли Йозеп Тріг-Родрігес з Інституту космічних досліджень (Барселона) і Хав'єр Мартін-Торрес з Центру астробіології (Іспанія).

За словами вчених, на часі у науковому світі теорія про те, що більшість необхідних елементів для життя на планетах, у тому числі і вода на Землі, заносяться на них кометами та астероїдами, отримала дуже широке поширення.

Науковці вважають, що цілком імовірно, що подібне могло статися і з Титаном. Адже він є єдиним небесним тілом в нашій Сонячній системі, на поверхні якого є річки і озера, а також це - єдиний супутник планети з атмосферою, який будовою та історією схожий на Землю.

Однак роль води на Титані виконують метан і етан, а його атмосфера складається в основному з азоту і непридатна для дихання земних організмів.

"Пов'язано це з тим, що в минулому Титан і Земля формувалися, так би мовити, з різного вихідного матеріалу, а також на них були різні умови", - розповіли вчені.

Зараз відомо, що метан потрапляє в атмосферу Титана, випаровуючись з поверхні місцевих озер, які складаються з рідких вуглеводнів, проте відповісти на питання, що наповнило ці самі озера, вчені поки не можуть.

На думку вчених, атмосфера Титана, яка в 10 разів тонше земної, цілком може представляти собою гігантський хімічний реактор, в якому можуть синтезуватися складні органічні молекули, а від їх утворення до зародження життя залишається лише один крок.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Скільки рабів, стільки ворогів”
Сенека

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.