Аратта - На головну

17 липня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Українцям подають у конфорки небезпечний розбавлений газ

Добробут 8196 переглядів

Опубліковано - 10.11.2011 03:16 | Всі новини | Версія для друку

Українцям подають у конфорки небезпечний розбавлений газ
Українцям подають у конфорки небезпечний розбавлений газ
Населення України платить за брудний газ, який ледь горить, стільки, скільки коштує газ найвищої категорії.

Можновладці-корупціонери разом зі спільниками-аферистами щосекунди продають українцям розбавлений газ. Саме тому до конфорок газових плит населення доходить ледве горюча суміш.

Про мільярдні заробітки на брудному газі журналісти телеканалу "1+1" намагалися поспілкуватися із тими, хто забеспечує ним українців. Втім ні Міністерство палива, ні монополіст "Нафтогаз", ні його підрозділи не виявили бажання не те що прокоментувати питання, а навіть відповісти на інформаційний запит. Компанія "Газ України", почувши питання, взагалі відмовилась приймати запит.

Наразі українці все частіше скаржаться на те, що газ горить не блакитним полум'ям, а червоним, що, за словами експертів означає, що до палива додаються різні домішки. Через це температура горіння значно знижується, а відповідно збільшується час, необхідний для того, щоб нагріти воду у чайнику, чи у котлі. При цьому газові лічильники справно нараховують куб за кубом.

Справа в тому, що газ в Україні не чиститься. Якщо у Західній Європі газ доводять до потрібного стану спеціальною очисткою, то в Україні його не чистять.

Лічильники враховують лише об'єм, а не якість, тому населення платить за брудний газ, який ледь горить стільки, скільки коштує газ найвищої категорії.


Європа проблему з неякісним газом давно вирішила на користь споживачів. Постачальник газу відправляє споживачу детальний рахунок, і на ньому стоїть спожита кількість газу в кубічних метрах, і теплота згоряння. І це разом показує кількість і якість спожитого газу, за який треба заплатити.

Результати незалежної перевірки побутового газу, яку провели науковці київського інституту газу, показали суттєві розбіжності з офіційними показниками із сайту Київгазу. Метану виявилось не 96%, як пропонують вірити, а менше 84%. При цьому показник негорючого азоту насправді зашкалює: більше 4%, а не 1%.

Тож залишається констатувати, що в газовій суміші, яка потрапляє в наші домівки, насправді все менше правильного горючого газу метану, і дедалі більше брудних та небезпечних домішок.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Всяке партійне збіговисько складається із неуків і негідників”
Наполеон

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.