Аратта - На головну

15 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Табачнику і Азарову державна мова муляє око

Влада 4285 переглядів

Опубліковано - 11.11.2011 14:59 | Всі новини | Версія для друку

Табачнику і Азарову державна мова муляє око
Табачнику і Азарову державна мова муляє око
Кабінет міністрів вніс на розгляд Верховної Ради проект Закону “Про внесення змін до Закону України “Про дошкільну освіту”.

Даний законопроект розроблено Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, яке очолює Дмитро Табачник.

Чинний закон пропонується доповнити нормою про те, що батьки можуть вільно вибирати мову виховання їхньої дитини у дошкільному закладі.

Законопроектом передбачено, що мова (мови) у дошкільній освіті визначається відповідно до Конституції України і законів про мови. “Для задоволення національних, культурно-освітніх і мовних потреб громадян можуть створюватися дошкільні навчальні заклади, у яких виховання дітей здійснюється їхньою національною або іншою мовами. Право вибору мови виховання надається батькам”, передбачено документом.

Крім того, планується, що у разі потреби у дошкільних навчальних закладах можуть створюватися окремі групи, у яких виховання здійснюється іншою мовою, ніж у закладі в цілому.

Також передбачено, що для задоволення освітніх, соціальних потреб громадян у дошкільних навчальних закладах для організації ранньої корекційної роботи можуть створюватися інклюзивні групи.

Законопроектом, крім того, передбачається вікова періодизація: немовляти (до 1 року); ранній вік (від 1 до 3 років); дошкільний вік (від 3 до 6 (7) років); молодший дошкільний (від 3 до 4 років); середній дошкільний (від 4 до 5 років); старший дошкільний (від 5 до 6 (7) років).
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Все, що йде поза рами нації, це або фарисейство людей, що ітернаціональними ідеалами хотіли би прикрити свої змагання до панування одної нації над другою, або хворобливий сентименталізм фантастів, що раді би широкими “вселюдськими” фразами прикрити своє духове відчуження від рідної нації...”
Іван Франко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.