Аратта - На головну

22 грудня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Влада почала частіше придушувати протести

Пістолетне право 3719 переглядів

Опубліковано - 17.11.2011 18:25 | Всі новини | Версія для друку

Влада почала частіше придушувати протести
Влада почала частіше придушувати протести
На сто мирних протестів громадськості у жовтні припадало 14 репресивних реакцій влади. Така цифра засвідчує збільшення репресивних реакцій влади на мирні протести населення.

Так, за перші 12 місяців моніторингу (з жовтня 2009-го по вересень 2010-го) це співвідношення становило 12 до 100, повідомляє Центр дослідження суспільства.

«У відповідь на загострення в Україні соціальних проблем та наростання класових протиріч держава частіше вдається до репресій», — йдеться в повідомленні.

Переважна більшість (87%) протестних дій за жовтень здійснювалася у цілком законний та мирний спосіб – у формі мітингів, пікетів, маршів, демонстрацій, наметових містечок. Порівняно з даними за перші 12 місяців моніторингу, частка конфронтаційних дій (проривів, «штурмів», перекриття доріг тощо) була значно меншою – 7% проти 26%. Лише 6% протестних дій у жовтні цього року можна було класифікувати як насильницькі (переважно це були бійки).

За кількісними показниками минулий місяць не вирізнявся винятково великою кількістю протестів – у середньому 8,3 протестів на день, тоді як середній показник за перші 12 місяців моніторингу з жовтня 2009-го по вересень 2010-го становив 7,7 протестних дій на день. А в листопаді минулого року під час піку протестів підприємців проти нового Податкового кодексу в середньому відбувалось близько 11 протестів на день. Разом з тим, у жовтні цього року було зафіксовано 36 випадків негативної реакції держави на протести.

«Той факт, що затримання та арешт стали найпопулярнішим методом боротьби з протестами та за минулий місяць застосовувалися майже в 30% випадків, має насторожувати», — наголошується в повідомленні.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Пістолетне право»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Шумерський тип культури надзвичайно споріднений з неолітичними пам`ятками Південної Русі...”
Рене Генон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.