Аратта - На головну

15 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Томенко попросив Попова звільнити площу Конституції від парканів

Влада 3652 перегляди

Опубліковано - 21.11.2011 10:06 | Всі новини | Версія для друку

Томенко попросив Попова звільнити площу Конституції від парканів
Томенко попросив Попова звільнити площу Конституції від парканів
Заступник Голови Верховної Ради, один з лідерів партії «Батьківщина» Микола Томенко направив звернення голові Київської міської державної адміністрації Олександру Попову з проханням демонтувати сумновідомий паркан біля Верховної Ради.

Як повідомляє прес-служба партії, у своєму зверненні Віце-спікер наголосив, що встановлення двометрового паркану біля будівлі парламенту суспільство сприйняло як зневагу до себе.

Він нагадав, що після кількох місяців дискусії стосовно його встановлення у Верховній Раді не знайшлося жодного депутата, який би вітав таке рішення. Більше того, як з’ясувалося, Верховна Рада ні фінансово, ні організаційно не має до цього жодного відношення.

Томенко нагадав, що згодом і КМДА також заявило, що не має жодного відношення до появи паркану і врешті-решт знайшовся відповідальний «стрілочник» – Печерське управління зелених насаджень, яке нібито встановило його для огорожі Маріїнського парку.

Зважаючи на те, що дана структура знаходиться в системі підпорядкування КМДА, Томенко попросив керівництво міськадміністрації вирішите питання з демонтуванням паркану.

«Було б доцільним і правильним розставити всі крапки над «і» та нарешті демонтувати паркан біля будівлі українського парламенту, повернувши ситуацію у звичне русло», - резюмував Віце-спікер.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Від Трипілля українці як солідаристи тяжіють до кооперативної співпраці, але у 1929 році більшовики перетворили на колгоспи та радгоспи численні сільськогосподарські товариства, машинові товариства, товариства спільного оброблення землі, тощо...”
Юрій Липа

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.