Аратта - На головну

22 травня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Українські фахівці винайшли принципово новий спосіб стиснення інформації

Технології 7900 переглядів

Опубліковано - 7.12.2006 14:30 | Всі новини | Версія для друку

Григорій Четвериков - один з розробників унікального методу стиснення інформації
Григорій Четвериков - один з розробників унікального методу стиснення інформації
Група українських IT-фахівців розробила принципово новий метод стиснення інформації, який здатний здійснити переворот в галузі телекомунікаційних технологій.

Як повідомив один з розробників проекту - доцент Харківського національного університету радіоелектроніки, доктор технічних наук Григорій Четвериков, розроблений метод компресії інформації за своїми якісними і кількісними характеристиками істотно перевершує всі існуючі стандарти стиснення.

В даний час ведеться робота по апробації нових алгоритмів, яка, як очікується, буде завершена до кінця поточного року, повідомив він.

"Проведена частина випробувань вселяє в нас великий оптимізм і демонструє колосальний потенціал цієї ідеї", - сказав Четвериков.

Так, за його словами, новий стандарт дозволяє стискати інформацію в 80-300 разів, тоді як загальнозастосовні в даний час стандарти компресії дають стиснення без втрати даних від 4 до 10 разів.

Він відзначив, що автори ідеї вже подали всі необхідні документи на отримання державного патенту, і виразив упевненість, що до розробки виявлять велике зацікавлення телекомунікаційні компанії.

У розробці нового стандарту бере участь група фахівців з Харкова, Києва й Одеси.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього. Хто не шанує видатних людей свого народу, той не вартий пошани”
Максим Рильський

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.