Аратта - На головну

17 липня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Обіцянка-цяцянка. Уряд проФФесіоналів обіцяє повернути заощадження громадян у Ощадбанку СРСР... у невизначеній перспективі

Добробут 5048 переглядів

Опубліковано - 23.12.2011 14:45 | Всі новини | Версія для друку

Обіцянка-цяцянка. Уряд проФФесіоналів обіцяє повернути заощадження громадян у Ощадбанку СРСР... у невизначеній перспективі
Обіцянка-цяцянка. Уряд проФФесіоналів обіцяє повернути заощадження громадян у Ощадбанку СРСР... у невизначеній перспективі
Кабінет міністрів підготує законопроект, який дозволить відновити виплати зниклих заощаджень в установах “Ощадбанку” та Укрдержстраху колишнього СРСР, повідомив міністр фінансів Федір Ярошенко.

"Реальна чисельність (вкладників) і реальна сума не визначені - потрібна інвентаризація та створення електронної системи, законодавче закріплення системи (виплат)", - сказав він.

Нагадаємо, на момент прийняття в 1996 році закону про індексацію знецінених вкладів у співвідношенні 1 карбованець до 1,05 гривні загальна їх сума оцінювалася в 131,96 млрд гривень.

За період дії закону було виплачено 10,65 млрд гривень, або трохи більше 8%, а сума скоротилася до 121,31 млрд гривень на початок 2010 року.

Найбільша сума (6,5 млрд гривень) була виділена в 2008 році прем'єром Юлією Тимошенко. В 2011 році вперше в держбюджеті на ці цілі не було передбачено жодної копійки.

До того ж парламент відмовився від індексації внесків на рівень інфляції після 1996 року, який склав до 2010 року 578,5%, що збільшило б їх більш ніж до 1 трлн гривень.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Мале знання віддаляє від Бога, велике - приводить до Нього знову ”
Ф. Бекон, англійський філософ

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.