Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовша печера на Україні носить назву «Оптимістична» і знаходиться на Поділлі - це гіпсова печера на глибині 20 м, протяжністю понад 230 км. Вхід до неї розташований поблизу села Королівка Борщівського району Тернопільській області. Це найдовша гіпсова печера у світі і друга за протяжністю, - вона поступається лише Мамонтовій печері в США...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Американці шукають відповідь на питання: чи були на Місяці інопланетяни?

У світі науки 7042 перегляди

Опубліковано - 26.12.2011 16:45 | Всі новини | Версія для друку

На цьому фото загадковий кратер, який гіпотетично може бути штучного походження
На цьому фото загадковий кратер, який гіпотетично може бути штучного походження
Американські науковці з Університету штату Арізона мають намір вивчити сотні тисяч фотографій Місяця, з метою дослідження їх на предмет видимих ​​ознак того, що інопланетяни колись прилітали в наші краї.

"Прибульці могли залишити на запиленій місячній поверхні послання, наукові інструменти, сміття або свідоцтва гірських робіт, які можуть бути помічені телескопами і орбітальними супутниками", - зазначив науковець.

Хоча шанси виявлення свідчень давніх візитів інопланетян мізерно малі, вчені стверджують, що комп'ютерне вивчення знімків Місяця буде досить недорогим заходом, враховуючи важливість потенційного відкриття.

Професор Пол Девіс і Роберт Вагнер стверджують, що знімки Місяця та інша інформація, зібрана вченими, повинні бути вивчені на предмет ознак втручання інопланетян.

Ця пропозиція встає в один ряд з іншими спробами пошуку інопланетного життя, такими як Програма пошуку позаземного розуму, вивчає дані телескопів на предмет пошуку космічних повідомлень позаземних цивілізацій.

"Хоча є тільки один крихітний шанс, що технології прибульців залишили на поверхні Місяця сліди у формі артефактів, перевагою в даній ситуації є те, що ця планета знаходиться близько і може зберігати ці свідчення дуже тривалий час", - говорять вчені.

На початку липня директор Пулковської обсерваторії Олександр Степанов заявив, що відповіді на їхні послані на інші планети сигнали про життя на Землі можна буде отримати тільки через десятки тисяч років.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків.”
Юрій Липа

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.