Аратта - На головну

18 липня 2026, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Бердичів (Житомирська область) в костьолі Святої Варвари 14 березня 1850 року місцева красуня Евеліна Ганська була повінчана з Оноре де Бальзаком. В цьому ж містечку тривалий час жив Фредерік Шопен, окрім написання музики, він також керував роботами по реставрації тамтешнього органу...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Лауреати Шевченківської премії засудили рішення суду у справі Тимошенко

За право людини 5410 переглядів

Опубліковано - 28.12.2011 17:31 | Всі новини | Версія для друку

Лауреати Шевченківської премії засудили рішення суду у справі Тимошенко
Лауреати Шевченківської премії засудили рішення суду у справі Тимошенко
Відомі українські письменники та громадські діячі засудили рішення Апеляційного суду у справі колишнього прем’єра Юлії Тимошенко.

Зокрема, група представників української інтелігенції звернулася з відкритою заявою, в якій закликала не визнавати вирок, оскільки він, на думку авторів листа, є несправедливим, протизаконним і аморальним.

Серед підписантів заяви – зокрема лауреати Шевченківської премії Дмитро Павличко, Іван Дзюба, Марія Матіос, Юрій Мушкетик, Микола Жулинський, Роман Іваничук та Михайло Слабошпицький.

«Ми, представники української інтелігенції, заявляємо, що не визнаємо несправедливе рішення підконтрольного чинному президенту Апеляційного суду Києва у справі Тимошенко і сподіваємося, що воно найближчим часом буде скасоване в Європейському суді з прав людини», – йдеться в заяві.

Свій підпис під заявою також поставили зокрема Мирослав Попович, Юрій Андрухович, В’ячеслав Брюховецький, Юрій Щербак, Сергій Жадан, Василь Шкляр та Ірен Роздобудько.

23 грудня Апеляційний суд Києва підтвердив законність вироку Печерського суду Києва, який засудив Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення влади при укладанні газових контрактів з Росією.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Чим обмеженішим є світогляд людини, чим менше вона знайома з історією, природою і філософією, тим щиріша її прихильність до своєї релігії ”
Людвіг Фейєрбах

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.