Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У наступному році ціни на паливно-мастильні матеріали сильно не зростатимуть

Добробут 6716 переглядів

Опубліковано - 29.12.2011 15:23 | Всі новини | Версія для друку

У наступному році ціни на паливно-мастильні матеріали сильно не зростатимуть
У наступному році ціни на паливно-мастильні матеріали сильно не зростатимуть
Різкого підвищення цін на бензин у 2012 році не буде у зв`язку з відмовою від введення мит на імпорт нафтопродуктів.

Про це сказав директор «Консалтингової групи А-95» Сергій Куюн сьогодні на прес-конференції в Києві.

За його словами, саме із введенням мит на імпорт бензину пов`язували основний ризик різкого зростання цін на пальне наступного року.

«З ухваленням даного рішення зростання ми не очікуємо, тому споживач у даному випадку може не перейматися цінами», - повідомив експерт.

Крім того, Куюн зазначив, що дане рішення несе позитив і для учасників ринку, а також держави у цілому, тому що зберігається диверсифікована структура постачання енергоносіїв в Україну.

«На ринок нафтопродуктів пальне надходить з 15 джерел, таким чином, ринок не залежить від одного постачальника. Якби мита були, ми б стали залежати від двох постачальників нафти – Росії та Азербайджану, яким не складно домовитися між собою, що у будь-якому випадку було б ризиком для нас», - пояснив він.

Тому, зберігаючи диверсифіковану структуру постачань нафтопродуктів, «можна абсолютно не переживати за те, що ринок залишиться без пального або без якихось марок», - додав Куюн.

Він також зазначив, що мита у першу чергу вдарили б по постачаннях якісного бензину. «Відповідно, якщо цей спец захід не ухвалено, ми можемо розраховувати на те, що постачання високоякісного пального збережуться і, отже, інтереси споживача будуть дотримані», - сказав експерт.

Як повідомлялося раніше, 28 грудня 2011 р. Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі України (МКМТ) припинила спеціальне розслідування щодо імпорту в Україну окремих продуктів переробки нафтової сировини (бензин маркий А-76 (А-80), А-92, А-95, дизельного пального, мазуту, пічного палива, скрапленого газу, бітуму дорожнього, масла) незалежно від країни походження і експорту без застосування спеціальних заходів.

Нагадаємо, 24 січня 2011 р. Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі ухвалила рішення про початок спеціального розслідування щодо збільшення обсягів імпорту нафтопродуктів в Україну.

У жовтні 2001 року комісія продовжила на 60 днів спеціальне розслідування.

Ініціатором спецрозслідування було Міненерго вугілля за клопотанням українських НПЗ. Українські НПЗ вважають, що мита дозволять збільшити переробку нафтової сировини і провести модернізацію виробництва.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ми розпалюємо вогонь творящий. Якщо він гріє – хай. Втручатися не можемо, бо будь-яке насилля, навіть во ім’я істини, неминуче породить дисгармонію”
Олесь Бердник

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.