Аратта - На головну

22 грудня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


За рік, що минає, в Україні відбулося 160 тисяч масових акцій

За право людини 4604 перегляди

Опубліковано - 29.12.2011 17:23 | Всі новини | Версія для друку

За рік, що минає, в Україні відбулося 160 тисяч масових акцій
За рік, що минає, в Україні відбулося 160 тисяч масових акцій
Спікер Верховної Ради Володимир Литвин в інтерв’ю Комсомольской правде в Украине заявив, що впродвж року, за даними міліції, в країні відбулося близько 160 тисяч різного роду маніфестацій.

Відповідь на запитання про те, яким був рік, що минає, для Верховної Ради, Литвин сказав: "Щоб зрозуміти, яким цей рік був для парламенту, необхідно порівняти його з тим, яким він був для країни. А він був дуже складним, роком виживання, роком вибору без вибору. Але головне, що у нас всіх вистачило здорового глузду при безлічі конфліктних точок утримати ситуацію в рамках розсудливості ", - сказав спікер.

При цьому він додав, що за даними міліції, за рік в "країні відбулося близько 160 тисяч різного роду маніфестацій, акцій, пікетувань тощо".

Рік, що минає багатьом запам'ятається зростанням протестних настроїв у суспільстві. Чорнобильці, афганці, студенти, підприємці, вчителі: це далеко не повний перелік категорій громадян, які із завидною постійністю нагадували владі, що їхнє терпіння на межі.

У кабінетах влади на протести реагували своєрідно: кількість співробітників спецпідрозділів, які охороняли урядові будівлі, найчастіше в кілька разів перевищувала кількість пікетників. Більше того, додатковим подразником для учасників мітингу став паркан навколо парламенту, який кілька разів капітулював під натиском громадян.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Такого безладу ніде немає. Треба, щоб сюди прийшли піночети й навели порядок. Бо в Україні жити соромно. Країна, де не діють закони. Це не демократія, а суцільна вакханалія. У нас безнадійно втрачений етично-моральний стрижень”
Іван Марчук

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.