Аратта - На головну

8 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Відомий вчений-нейрохірург не виключає, що Тимошенко втрачала свідомість через ліки

Пістолетне право 4875 переглядів

Опубліковано - 16.01.2012 14:39 | Всі новини | Версія для друку

Відомий вчений-нейрохірург не виключає, що Тимошенко втрачала свідомість через ліки
Відомий вчений-нейрохірург не виключає, що Тимошенко втрачала свідомість через ліки
Екс-прем’єр Юлія Тимошенко втрачала свідомість через снодійний препарат, що не можна вживати без нагляду лікаря.

Про це під час прес-конференції заявив екс-міністр охорони здоров'я Микола Поліщук (2005 рік).

Він пояснив, що є багато різних інтерпретацій того, чому після прийому якогось препарату від ГРЗ Тимошенко на 2 години втратила свідомість.

"Якщо людина понад три місяці приймає знеболювальні препарати, а це, як правило, не стероїдні протизапальні препарати, то вони при тривалому больовому синдромі можуть викликати реакцію, що може супроводжуватись втратою свідомості та різними ускладненнями", - зазначив Поліщук.

Поліщук розповів, що, за інформацією захисника ув'язненої Сергія Власенка, Тимошенко вводили снодійний препарат ГОМК (гамма-оксимасляна кислота).

"Їй ніби-то вводили ГОМК - снодійний препарат, який не застосовується у жодній країни за кордоном, а тільки в країнах СНД. ГОМК не може даватися хворому без нагляду лікаря, тому що реакція на нього може бути різна у різних людей. Він може викликати снодійний ефект і навіть порушення дихання", - додав екс-міністр.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Пістолетне право»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Мале знання віддаляє від Бога, велике - приводить до Нього знову ”
Ф. Бекон, англійський філософ

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.