Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Кремлівські круки і український сир

Політика 6037 переглядів

Опубліковано - 18.01.2012 11:38 | Всі новини | Версія для друку

Кремлівські круки і український сир
Кремлівські круки і український сир
До українсько-російської газової суперечки додалася м’ясо-молочна. Київ та Москва обмінялися звинуваченнями щодо якості продуктів харчування.

Свої претензії до українських молочних продуктів висловив також Мінськ. Українські та російські експерти вважають цей конфлікт одним із результатів відмови України інтегруватися до Митного союзу.

Менше ніж два місяці тому прем’єр-міністр України Микола Азаров сам критично відгукувався про якість української харчової продукції.

«Я нещодавно дав доручення нашим службам контролю перевірити якість наших продовольчих товарів. Не знаю, на що розраховують бізнесмени, які постачають на ринок дитячі молочні сосиски, де замість м’яса – соя? Або сметану із немолочними жирами, наприклад? Із двадцяти зразків продукції жоден не відповідав вимогам. Хочу запитати: а совість є в цих людей?!» – обурювався Микола Азаров на з’їзді промисловців і підприємців.

Проте, після того, як Росія, а згодом і Білорусь розкритикували якість українського сиру, Микола Азаров заступився за українські молочні продукти.

«Якщо раптом з якихось причин наші російські колеги обмежать доступ українських товарів на свій ринок, то, перш за все, постраждають вони самі, оскільки наші сири і гарної якості, і нижче за ціною», – заявив прем’єр-міністр України.

«Це неминуче відбивається на українській економіці»

У свою чергу українська ветеринарна служба висловила сумніви щодо контролю над якістю російського м’яса. Російський економіст Михайло Дєлягін вважає продуктову війну насамперед наслідком відмови України інтегруватися до Митного союзу.

«Безперечно, це відголосок газового конфлікту також, бо надто сильно ляскали одне на одного зубами і досі продовжуємо. Але тут стратегічна проблема: Росія перебуває в Митному союзі із Білоруссю і Казахстаном. Ми маємо враховувати в першу чергу своїх партнерів по Митному союзу. Оскільки українське керівництво принципово не хоче вступати в Митний союз, то це неминуче відбивається на українській економіці», – заявив Михайло Дєляґін в коментарі Радіо Свобода.

Схожої думки дотримується й український експерт Ігор Бураковський. За його словами, це «відлуння того, що Україна послідовно відмовляється бути членом Митного союзу і від більш глибокої інтеграції в газовому питанні». Крім того, даються взнаки зусилля лобістів, які намагаються витіснити певні продукти з ринків збуту.

Утім, російський експерт визнає, що російський ринок все одно потребує українських продуктів харчування, бо білоруський експорт навряд чи може покрити всі потреби.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.